Kukuruz 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka cast za pravac, ja koliko god da se trudim ne uspevam da isteram ovakav... jos kad krenem da ispravljam sastavi i po 50 cm...
Inace kukuruz prva liga!


Послато са SM-J510F уз помоћ Тапатока
 
Jel koristitite kocice kada krecete njivu? Mi isteramo na sredinu traktora i onda je pravac kao puska.
@Rakin
Nisam ti uslikao pravac, zaboravio sam. Kada budemo prskali tu njivu od sirka uslikacu ti.
 
Laudis I Equip ispadaju oko 30 e po kj, a jeftinija hemija (talisman, coliseum I sl ) dodje oko 15e po kj. Sta raditi, pitanje je sad. Verovatno cu pola - pola, ako ne preraste 6ti list.
 
Bentazon izbegavam u kukuruzu,ove godine sam radio sa Callam-om po preporuci...rezlutate čekamo...:ppozdrav:
 
Pozz kolege, jel mnogo da se ide sa 150kg/kj djubriva(san) na vrste, i da li moze doci do nekog ostecenja kukuruza ili ne? Hvala :ppozdrav:
 
Nema sta da osteti, moze samo da prerodi ako bude imao kise. Ja idem 300kg po hektaru, to ti je slicno.
 
Laudis I Equip ispadaju oko 30 e po kj, a jeftinija hemija (talisman, coliseum I sl ) dodje oko 15e po kj. Sta raditi, pitanje je sad. Verovatno cu pola - pola, ako ne preraste 6ti list.
Agrosavin pretendo zvuči pristojno, a cena nije loša. Ja nisam sa njim radio, ali ako neko ima iskustva ne bi bilo loše da podeli
Inače ide 1,2l/ha a 1l oko 1900din
Možda može da prodje mesto laudisa, pa ako smeš da eksperimentises...

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh