Kukuruz 2014

Muka mi od ovih intelektualaca,svi znaju da nesto nemoze a nisu ni probali ili su odjednom sad svi probali i kukuruz nije ni porastao.Samo da se pis...uz vetar.
Koliko citam covek niti je koga uvredio,nije psovao,nije nagovarao,nije provocirao,naveo neka iskustva a vi kao psi pusteni s lanca.E jadan je ovaj forum i u sta se pretvara,u tesku sprdacinu sa narodom.Ako ovako nastavite ima da se svedete na 10 clanova koji smeju da pisu,ostali ima samo da citaju i da klimaju glavom sta im govori vecina kao iskusnih farmera a svako od njih nema jos ni punoletstvo.
Ja se stvarno izvinjavam na ovakvom govoru ali ste ga usr...li da nemoze biti gore.
 
Imam i ja jednog takvog komšiju koji voli da okreće plug kod mene u njivi pa redovno otresa zubaču kod mene. 2 godine je tučem totalom i ručnim špricem. Smanjila joj se populacija al opet se ne da.
 
NS 6102
2d7c5u8.jpg


Sa desna na levo 8 redova je V52 Pionir, posle ide NS 6102

dy3c7d.jpg
 
kolege pomagajte sta da mu radim jel planira da se susi ili sta mu je????????u pitanju je 684ultra prvi put sejan i prskan sa fokus ultra 3 litre na 350 vode a prskano 1.3h i data mu je odma prihrana preko lista....99% je ovakav
attachment.php
 
kolege pomagajte sta da mu radim jel planira da se susi ili sta mu je????????u pitanju je 684ultra prvi put sejan i prskan sa fokus ultra 3 litre na 350 vode a prskano 1.3h i data mu je odma prihrana preko lista....99% je ovakav
attachment.php
Imao sam ovakvu situaciju, bez brige sav ce se oporaviti, ZP sjebao genetiku...zaboravih tako je reagovao na Fokus na koji je satro otporan
 
Ja nema šanse da bi se usudio da posijem recimo parhektara kukuruza , sve mu dam i onda ga poprskam fokusom , i čekam da neko kaže jebi ga , nije se dosad dešavalo . Isto ko da mi daju pancir košulju i onda neko da puca u mene tetejcem il magnumom ... usro bi se ... šta će mi to.
 
Ultra hibridi trpe doze i po 5-6l/ha Focusa. Bez brige, oporavice se. Verovatno je bilo toplo kad si prskao pa je i tu doziveo blagi sok.
 
kolege pomagajte sta da mu radim jel planira da se susi ili sta mu je????????u pitanju je 684ultra prvi put sejan i prskan sa fokus ultra 3 litre na 350 vode a prskano 1.3h i data mu je odma prihrana preko lista....99% je ovakav
attachment.php

Otrovao si jadne biljke eto sta im je na ovoj vrucini si ih predozirao sa otrovom.
 
Nazad
Vrh