Kukuruz 2012

Koliki rod kukuruza očekujete na vašem imanju po Ha ?

  • Manje

    Glasovi: 41 17,0%
  • 3 t

    Glasovi: 61 25,3%
  • 5 t

    Glasovi: 74 30,7%
  • 7 t

    Glasovi: 43 17,8%
  • 9 t

    Glasovi: 15 6,2%
  • Više

    Glasovi: 7 2,9%

  • Ukupno glasača
    241
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas prihranjeno 4 hektara kukuruza sa folijarnom prihranom.
Cime prijatelju prehranjujes preko lista?!Ja planiram otopinu Ureje i ne znam jos cega

---------- Poruka napisana u 21:19 ---------- Prethodna poruka je at 21:17 ----------

@Pankin svaka cast na izgedu kompletnih parcela,kukuruz u kondiciji samo tako!Neka bude do kraja ovako i bice dobro...
 
img0298hn.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]pionir v52
img0296tj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]dkc 5007
 
ova parcela je najvise dobila,ukupno12kj ,veci kukuruzi su pretrpeli vecu stetu od grada ovaj ce pregurati dobice prehranu preko lista kad bude oformio ponovo
r2urme.jpg
 
Pre svega pozdrav ljudima na forumu!Od skoro sam na forumu, a i iskustvo u ratarstvu nije bogato, pa mi treba savet.Hocu da folijarno prihranim kukuruz ekobusterom, da li da dodam otopljenu ureu ili azota ima sasvim dovoljno i u busteru?
 
Danas druga prehrana ekobusterom i 3kg.ureje po jutru inace KWS LUCE od mene toliko pa sta mu bog da...
28ilovs.jpg
 
Drugari zbog cega je bitno i koliko vredno da se spartaju kukuruzi,vidim da vecina rade,ja to ne radim niti ko kod mene ali nameravam ako mi da neko od vas dovoljan argumenat zbog cega je znacajno?Napominjem da azotna djubriva bacam pred sejanje,tako da kasnije ne prehranjujem kukuruz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh