Kukuruz 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ubrano 4 kukuruza sa 5 klipova (namerno sam ubrao kukuruz koji ima dva klipa da pokažem da ni drugi klip nije mnogo manji nego noseći klip-3.i 5 klip su sa jednog kukuruza:osmeh:
 
Morao sam da citiram sam sebe.Toliko sam nacrnio As72 i bio razočaran njime da sam mislio da ću tu njivu da siliram u avgustu.danas me je toliko iznenadio da nisam imao reči.Sledeće slike govore više nego 1000 reči.As72 greškom posejan na 19 cm 05.04.2011.




:haha::haha::haha: Eto vidiš a Ti se toliko nerviro ,bolje da si išao na pecanje tog dana nego u obilazak kukuruza :haha::pecanje:
 
AS-72 dosta je podgoreo dok je LUCE u daleko boljem stanju,KWS 3381 u super stanju mada se on nalazi u drugom ataru i dobio je jednu dve kise vise
sve u svemu kisa je stigla u zadnji cas mada je nije bilo puno moglo bi jos padati ili bar svake nedelje bar ovoliko
 
@vitezbb

Kod mene AS72 isti takav, podivljao kukuruz načisto. Kad odem da obidjem biće slika, nisam isao nekoliko dana, mogu misliti kako je tek sad uznapredovao nakon ovih kiša.
 
@vitezbb

Kod mene AS72 isti takav, podivljao kukuruz načisto. Kad odem da obidjem biće slika, nisam isao nekoliko dana, mogu misliti kako je tek sad uznapredovao nakon ovih kiša.

Ako sledeće godine as hibridi budu mogli da se kupe zaštićeni sa pončom i to sa duplom dozom sigurno ga ponovo sejem i to isto na 19cm iako ne preporučuju
 
ZP684
photo0026.jpg

Mesavina,4 reda zp 684,4 reda as72.
photo0027.jpg
 
danas slucajno otisao cale da obidje parcele prema Bavanistu kad ono katastrofa,clanu RatkoPa je jos kukuruz zlatan, kasnije sejan tek krenuo da percina kad ono pokido ga grad do pola i nepostoji sansa da se oplodi...sutra budu slike...
 
Zato sam ja zeznuo i posejao 5143 na 19 cm. Videcu sta ce da bude. Za sada ne izgleda lose jedna parcela. Druga sa ovim hibridom mi je malo podgorela, pa ce imati sta da se analizira.

Ups, ja omanuo celu stranu. nastavio sam da pisem na post @Dragan18.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh