Kukuruz 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@pidikanac,
moj 444 ultra je nik'o kao cetka sad je u fazi 5-6 pera, a korovi jos nisu dorasli dovoljno, cekam jos neki dan i tretiram

Hvala @pidikanac na korisne info u vezi ultra!
 
ma ok ja mislim da sam prošle godine bio jedini na forumu koi je sejao ultra hibrid i na mene je bilo osuta paljba drvlje i kamenje kako sam neodgovoran prema prirodi e to je kad ljudi nešto neznaju a RIMI suncokret je u redu jer im je to poznato a u suštini je ista stvar kao i ULTRA kukuruz što se tiče mog 684ultra prskan pre 8 dana sa calistom 0,25l/h a u nedelju prskam sa fokusom inače ima 7-8 lista
 
Florencia, sejana 31.03. danas ospartana.
4km07.jpg
 
ma ok ja mislim da sam prošle godine bio jedini na forumu koi je sejao ultra hibrid i na mene je bilo osuta paljba drvlje i kamenje kako sam neodgovoran prema prirodi e to je kad ljudi nešto neznaju a RIMI suncokret je u redu jer im je to poznato a u suštini je ista stvar kao i ULTRA kukuruz što se tiče mog 684ultra prskan pre 8 dana sa calistom 0,25l/h a u nedelju prskam sa fokusom inače ima 7-8 lista

Zp 684 Ultra Posejao sam na jednoj parceli 2 kj a na drugoj 2.75 kj. Takodje u 7 i 8 lista izgleda perfektno. Ako na jesen bude imao vlagu manju od 22% adaptiracu ga. Inace sejan je 8 Aprila. ::spreman na sve::
 
Slika je takva,valjda je odsjaj od sunca koje se promolilo iza oblaka.
A vid' listove kako su se nakočili,svaku kap rose pokupe.
 
Danas dok sam obilazio neke kukuruze i seckajuci se kroz njih i cupkajuci po travicu,iscupah i ovo!
Sta je to?
ivvbc5.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh