Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Cena hrane je pala samo 3 din. u proseku i nema razloga da piletina pojeftini.

@Dr.Gruja

Bas bih voleo da vidim taj utovar.

citat od Dr. Gruja:

"Skidaj kapu
seljak%20veseljak.gif
A u subotu utovaram po 21 a pilice
ideja_01.gif
nemogu da prodam ni po 150
huh.gif
ajd da ne idemo u
smiley.gif
angry.gif
"
 
Ti to po onoj narodnoj nemam ja koristi,al komsija ima stete,pa navijas da padne cena pilica.:osmeh: To sto je trenutno malko cena stala na noge,a to je posledica velikih vrucina i slabe ponude,ne znaci da smo se obogatili u prethodnom periodu i da cemo se obogatiti u buducnosti.Na protiv.Godina katastrofalna.Dace Bog da dodje vreme da budu zadovoljni i ratari i stocari,a i radnicka klasa da moze sebi priustiti meso.:ppozdrav:
 
Ti to po onoj narodnoj nemam ja koristi,al komsija ima stete,pa navijas da padne cena pilica.:osmeh: To sto je trenutno malko cena stala na noge,a to je posledica velikih vrucina i slabe ponude,ne znaci da smo se obogatili u prethodnom periodu i da cemo se obogatiti u buducnosti.Na protiv.Godina katastrofalna.Dace Bog da dodje vreme da budu zadovoljni i ratari i stocari,a i radnicka klasa da moze sebi priustiti meso.:ppozdrav:

Ponovo narodna:

"Lipsi mago do zelene trave".:osmeh::ppozdrav:
 
Pilici za klanje bez problema 190 i 200 na vise,a 210 na manje.Ocisceni 330.Tronedeljni 200,a kilasi 220.Prosle godine u ovo vreme su na kratko bili i 210 na vise,pa posle pali na 130,cak na kamion i na 100.::jako_besan::
Rad,rad i samo rad,a do zarade treba vise srece nego pameti.
 
Juce kupio 10kom po 245din od coveka iz sela. Kvalitet odlican, ali ipak nijansu losiji od @Sama :)
 
Ljudi,zene,devojke i ostali :osmeh: Stojim iza svake napisane reci i recenice.Nekad dobra,nekad losa cena.Trenutno 190 placaju na kamion.Na pijaci je 330 ocisceno i kukaju kako je skupa nabavna cena.:sta: Po 240 i 245 nece niko ni da cuje.E sad sta je to i kakvo je i kakva je racunica,jer na piletu pri klanju naravno nesto i otpadne ne zelim da komentarisem.Znam samo da je ovde cena usluznog klanja 70 dinara,sto je lepa cifra i preprodavci kad kupe celo zivo i reskiraju oceli ga prodati logicno traze vise.

- - - - - - - - - -

PS nikad mi nece biti jasno zasto bi neko prodavao kilasa jeftinije od cene zive vage pileta za klanje i zasto bi prodavao zaklano pile jeftinije od akcijske ponude Ideje ili Matijevica.:sta: Osim ako je kvalitet pomenutog losiji od pomenutih.:haha:
Ocu reci da je logika uvek kupiti sveze zaklano pile od onog na akciji i isto ne mora biti jeftinije.:haha:
 
Nazad
Vrh