Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Ne ulazim u problematiku zasto je jeftinije od Matijevica. Ali pouzdano znam da covek ima veliku kolicinu i da sve proda kao ociscene. Ima racunicu, jer koliko mi je poznato iskljucivo od toga zivi :ppozdrav:
 
Ne ulazim u problematiku zasto je jeftinije od Matijevica. Ali pouzdano znam da covek ima veliku kolicinu i da sve proda kao ociscene. Ima racunicu, jer koliko mi je poznato iskljucivo od toga zivi :ppozdrav:
Sve ja to razumem,al pile od 3kg natovareno na kamion je 3x180=540.Isto ocisceno ima 2.3x240=552.I to s glvom i nogama.Ako prodaje bez toga jos je u minusu,a kam gi rad,tj surenje.:osmeh: Ocu da kazem da prodaje i po 260 nema konkurenciju i prodao bi isto tako ladno.Ispadne da je covek humanitarac i ne voli pare.:haha:Tog kao da ne interesuje novac,vec samo pranje istog.
Da ne budem pogresno shvacen.Svaka cast,al mi stvarno nema logike.Ja nisam cuo da neko nekom za kukuruz nudi 20 dinara,a on nece da proda i kaze dosta mi je 13.:haha: :ppozdrav:
 
Trenutno ziva vaga 200 do 220,od komada ,do vise desetina komada.Cujem na kamion 190 do 200.Pilica nema,al verovatno sledi pad,jer mnogima stize za prodaju u narednom periodu.S obzirom na abnormalnu potraznju za jednodnevnim pilicima,predvidjam katastrofalnu jesen,po pitanju cene.:osmeh: U apotekama 55 do 60 jednodnevni,a ljudi pisu od 50,100,200 ili cak po 500 komada,koji nikad nisu drzali za prodaju.Oce valjda ljudi da jeftin kukuruz provuku kroz pilice.Ne mirisi na dobro,kad to sve stigne za klanje.
 
Kod mene jednodnevni tovni za sutra otisli po 52,0 din. od drugog dobavljaca. Oni prvi dobavljaci i dalje 55,0 din.
 
u agromilovoj prodavnici u cetvrtak pilici 45 dinara izgleda da je ta cena i za sledeci cetvrtak a guzva kao 90ih kad se cekao zejtin i secer ja cekao pola sata da uzmem pilice
 
45 je opet malo za kvalitetne pilice.Naravno preko apoteke.Jadna nam majka,kad to sve stigne za klanje.Bice cena ::lose::
 
45 je opet malo za kvalitetne pilice.Naravno preko apoteke.Jadna nam majka,kad to sve stigne za klanje.Bice cena ::lose::

Prazni druze zamrzivaci a to je najbrzi put do mesa, a ima i onoga sto si pisao za cenu kukuruza pa da ga proguraju kroz cenu pilica. Samo da se na kraju ne cesu gde ih ne svrbi.:osmeh::ppozdrav:
 
U Novom Sadu uredjeni 220,0-230,0 din. za kg.
Izvinjavam se lapsus. Cene su od 320,0-330,0 din. za kg.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh