Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Kad stalno imas pilica,il stalno pucas,il stalno zaradjujes (kamo srece),il nekad ubodes cenu.:osmeh: Kad bi mi zivinari mogli ziveti od stresa,gala bi ziveli.Ne bi morali ni da radimo,stres je sasvim dovoljan.:haha::ppozdrav:
 
To im je sto im je jeftine piletine,malko doduse odmrznute.:osmeh: Tu piletinu su otkupili po 100 i neki dinar,te im se moze prodavati po 260 i eeeeekstra zarada.

- - - - - - - - - -

Ove nedelje nosim zive za klanje po 180.Kanda se vidi povrsina,da malo uhvatimo vazduha.Vala smo se i nagutali..... :osmeh:
 
I ja sam male uselio u ponedeljak po 40 Cena velikih nije losa,ali s obzirom na nestasicu,vrucine i prethodni gubitak pri losoj ceni i nije tako ekstra.Gledam svoju statistiku.Pre 2 godine,prve nedelje avgusta 2011 sam prodavao po 180,na one cene hrane.E to je bila cena. Ista prodajna cena,a duplo manji ulog.:osmeh:Sad o takvoj zaradi mozemo samo mastati.Srecni smo kad je i ima,ma kolika bila.
 
Jednodnevni pilici ponovo otisli gore. Cena za iduci cetvrtak 50,0 din za komad.
 
Poslednja izmena:
to su tronedeljni 700-800g tovljaci smanje gustinu a i poboljsaju uniformisanost daju manje losije pilice.
 
ma gde je bre taj kukuruz 14dinara, kod mene u proavnici 29? Pilice niko ziv ne cuva po komsiluku zbog vrucine, lik koji cuva redovno po 100-150 kom poslednju turu prodao po 300-320 din mislim juna
 
Nazad
Vrh