Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Ima i dekintiranosti,al ima i ne zapamcene ponude pilica.S tim da jos ima i onih zamrznutih od jesenasnje ponude,lose nam se pise.Mnogo ljudi ostalo bez posla,a i oni sto rade slabo zaradjuju,pa se pripomazu sa pilicima.Brz obrt,al niko nije racunao da ce puci.Dzaba bilo i te brzine obrtanja.:osmeh: Do jeseni nema stabilizacije,a mozda cak i do proleca,a ko prezivi ovu propast ce pricati.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Kod nas nude po 270din, ako uzmem 5 ili vise po 260din.
S obzirom da su 150 zivi,na tom surenju je i ekstra profit.:haha:
 
Jos ovu turu da sredim pa do jeseni nista. Jedan deo sitnijih sam odvojio da koljemo malo kasnije inace bi stvarno bila gadna frka. Ustvari palio bi drugi zamrzivac.:osmeh:
 
Samo da ti druze nisi na dijeti,ne bi tebi bilo zao struje.:haha:Cena je uzasna,te ko ima zamrzivaca bolje da ih puni,nego da pilice rasprodaje.Opet kazem na zaklanima jos i ima neke zarade,koja ne vredi truda,al na zivima debakl.
 
Danas bio u mesari Piljan da pazarim za rostilj neke mesine , a 250 i neki dinar maloprodajna cena uredjenih pilica .Mislim da su bili skuplji da je nesto pala cena .
 
Akcija u "Matijevicu". Piletina 259,0 din. za kg.

@SAMA

Ne znam druze sta je ovde sa ovim cenama pametno raditi. 'ajde mi sitni cemo se nekako i provuci ali Vi sto radite na veliko i zivite od te zarade......::lose:::zli:
 
Akcija traje do 09.06.2013........da se nadam nekoj promeni na bolje posle!!!Taman mi stizu pilici za prodaju 15.06. Ostaje mi samo da se nadam!!!
 
Pa to sto on prodaje su iznosene nosilje, koje su kao golubovi. U moju kucu nece uci ni za dzabe!!!
 
@tanja
Da li ste vi lepili plakate po Staparu? Vidim reklame gde god pogledam po selu za tovne pilice sa reklamom Tanja :osmeh:
 
Ma kakvi ja se ne bavim tovom pilica. Dok ne bude 2e po piletu cisto ne ulazim u taj posao :osmeh:
 
Danas poklana turica i nije cela rasturena. Ovo sto je prodato otislo po 300,0 din. za kg uredjenih a ostalo meni u zamrzivac. Nisu svi klani, odvoio sam sitnije i oni ce za 10-15 dana pod noz i te cu pokusati da prodam. Tako da cu ipak ako ih prodam biti na onome sta sam hteo, no.. ako ne odu, jescemo vecinom piletinu za rucak i veceru.:osmeh:
 
Nazad
Vrh