Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Nije pojeftino kad moze da se nabavi direktno od Sinkovica:ppozdrav:.
 
Useljena manja tura danas.Cena 40.dinara.Bila ugovorena 35 ali to pre vise od mesec dana.Jedva sam ga naterao da podigne na 40 din jer rec je rec.Mislim i da je 40 dinara nerealno.MAda ja uzimam direktno od proizvodjaca tj.inkubatoriste
w9h0ye.jpg
 
Useljena manja tura danas.Cena 40.dinara.Bila ugovorena 35 ali to pre vise od mesec dana.Jedva sam ga naterao da podigne na 40 din jer rec je rec.Mislim i da je 40 dinara nerealno.MAda ja uzimam direktno od proizvodjaca tj.inkubatoriste

Mislim da znam od koga su ti pilici, verujem da su od jednog naseg bivsega clana i valja napomenuti da si ti samo dobio pilice po toj ceni zbog starog prijateljstva. Cena jednodnevnih pilica se u stanicama krece oko 55,0 din a u prodavnicama po 60,0 din.
 
Mislim da i ja znam od koga su.:ideja: Kod mene po apotekama 60 do 65.Vranic Kac prema apotekama ide sa 55.Pare odma.
 
Ne treba sebe niti svoj rad i trud potcenjivati. Treba izaci na trziste sa realnom cenom piletine u odnosu na cenu hrane pa kom obojci kom opanci. Ne treba normalno frljnuti cenu kao u marketima ali sa nesto nizom ici pa ko voli nek izvoli ili nek kace zube na klin.
 
Za uredjene se ja ne sekiram.:osmeh: Ako ne bude zarada na tovu,bice na klanju.Zivi su problem.Opadne potraznja zbog kupovne moci,koja je i ovako na minimumu.Kazu jadne prodavacice po pijacama,da ne mogu prodati skuplje od 290,a vama je 180 dosta.Pa mora i njima nesto da ostane.::samo bes::
 
Mislim da znam od koga su ti pilici, verujem da su od jednog naseg bivsega clana i valja napomenuti da si ti samo dobio pilice po toj ceni zbog starog prijateljstva. Cena jednodnevnih pilica se u stanicama krece oko 55,0 din a u prodavnicama po 60,0 din.

NIje Dusko od njega - a da je cena nerealna i ja sam napisao.Rekao sam da sam ga jedvna "naterao" da umesto 35 bude bar 40.
Znam i ja na koga ste ti i Sama mislili - nije to to.
Ako te interesuje na p.p. cu ti poslati.Nema nista skriveno.Necu ovako da ne bude reklama.Sa tim covekom radim duze vreme - ne mogu da kazem da smo postalai prijatelji ali tako nekako.Presudan je bio pasulj u zemljanom loncu i spanska pogaca.Ha ha ha.Salim se malo.
 
Ja nabavljam jednodnevne po 47 dinara.. Jedna gebijeva prodavnica.. Toliko. Cisto da znate od koga nabavljam...
 
Kriza,kriza,al pilica za klanje nemaaaaa.Jos kad bi cena malko gore bilo bi ih .Trenutno 180.
 
Pa bolje 260 ocisceno nego 180zivo.:osmeh: Ja navijam da ocisceni budu skuplji,da mi ne ubijaju cenu zivih.Nece da ih kolju i nose na pijacu bez 150 po komadu.Ono sto jeste jeste.Vi uglavnom racunate na kucu.Treba odneti na pijacu,ganjati se sa inspekcijom,platiti gorivo,pijacarinu i biti na pijaci ceo dan.Oce ljudi da uzmu neku prosecnu dnevnicu,a i malko vise,posto nije pijaca svaki dan.
 
Nazad
Vrh