Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Uvek bilo_Ono sto prodajes uvek malo,a ono sto kupujes skupo.:osmeh: Ja kupujem jednodnevne pilice i kukuruz.Spram kukuruza pilici su jeftini.O soji da i ne pricam.
 
Pa dosao sam do malo povoljnije hrane a i do jeftinijih jednodnevnih pilica.Znas tu kod nas mnogo njih radi u inkubatorskoj stanici pa ljudi dobiju besplatno pilice a posto nemaju para da ih utove to se sve proda jeftinije nego sto im je cena.

A vidis iz kojeg sam grada tako da znas i o kojoj je inkubatorskoj stanici rec :ppozdrav:.
 
Onda u redu.:osmeh: Neko kad cita sa strane moze protumaciti da neko ima ekstra profit.Zivinarstvo i uopste stocarstvo prolazi kroz zescu krizu.I da se dignu cene na predhodni nivo zarade,sto je ne moguce,ko ce to da kupi.I ovako osiromasena Srbija ce sve redje jesti meso_Ocu reci da prodaja mora opasti,bar za procenat poskupljenja.Danas kupio sojinu sacmu po 90 okruglo.Jedino ne znam koliko u njoj ima krede,ali sigurno ima dosta.:osmeh: Kod mene zivi od 160 do 180.Ocisceni jos stoje na predhodnom cenovnom nivou.Stare zalihe.Trebace jedno 10 dana da se cena iskristalise i da prodju ove vreline,tj da se normalizuje prodaja na pijacama.Cena neminovno ide gore.
 
Rodja88

user-offline.png
koliko su inace kod sinkovica jednodnevni pilici, bio sam pre 10-tak dana po nosilje i ne pitah
 
U čačku prošlog petka 60 din tovno pile, ćurići od 4 nedelje 650 kom

---------- Poruka napisana u 21:26 ---------- Prethodna poruka je at 21:25 ----------

kakvu li taj gaji racunicu..jedino ako ih nadima samo vodom :sta:
 
U Osecini uredjeni 240, stvarno jeftino, more piletine a kupaca nigde. Ovaj drugar sto se time bavi hoce da digne ruke od svega...
 
Nazad
Vrh