Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

A gde to?pitam zbog prevoza ja sam u Beogradu?
 
Jednodnevni pilici za 23.02 od jedne inkubatorske stanice po 38,8 din. za komad, a od druge po 33,0 din. za komad. Nudim i jedne i druge po ko sta voli.
 
Akcija !!!

Od zimus sam planirao da krenem sa tovom pilica , čekao sa toplije vreme !
I slučajno saznam u Četvrtak (23.02) za neku akciju u jednodnevnih pilica "kupis 100 dobiješ 200"
i stvarno je i tako bilo kupio sa 100 po 35din i dobio 200 kom
Mislim da sa dobro prosao !!!

Pošto mi je ovo prvi tov već se brinem oko prodaje , imali neko neki savet ili da poznaje nekog nakupca ili tako nešto!!!???
 
Dok jednom ne smrkne drugom ne svane.:osmeh: Uvek bilo.Zbog hladnoce i nemogucnosti isporuke poguseno vise stotina hiljada pilica u vise inkubatorskih stanica.Eto neko i profitirao.:haha:Al ce da bude cena jednodnevnih.ima usi da nam se puse,kad taj pomor stigne na naplatu,tj kad krene potraznja.
 
Cena pileta u ukupnoj ceni učestvuje procentualno vrlo malo, moj ti je savet ili nabavi još jedan zamrzivač ili podeli po komšiluku tih 100-komada.
 
Za cetvrtak 01.03 jednodnevni iz jedne stanice 38,0 a druge 36,0 din. za komad. Dvonedeljni iz ove druge stanice 75,0 din. za komad a tronedeljni za 12.03 155,0 din. za komad. Ink. stanice ne sve, a normalno i radnje koje sa njima posluju nude na 50 kupljenih jednodnevnih i 5 kom. gratis. Pocelo je malo da se pise, ali kada navale na pisanje za jedno dve nedelje nece se moci nabaviti dovoljan broj pilica a i cena piletu ce biti oko 50,0 din. ako ne i vise.

---------- Poruka napisana 01-03-12 u 17:13 ---------- Prethodna poruka je 27-02-12 at 17:45 ----------

Ova stanica sto je danas isporucila pilice izjasnila se sa cenom za iduci cetvrtak 08.03 43,0 din. komad. Ova druga stanica se jos nije izjasnila.
 
Bas cu pogledati sutra u radnji koja je cena bila prosle godine oko 08.03 , pa javljam.
 
Naravno druze,pa trba svi da zivimo.Jutros stigli po 35.Sto bi kazli direkt sa farme.:osmeh:
 
Pa nije to neki dogovor,ali uglavnom nemam prevelike oscilacije.Dajem im dinmiku isporuke na svakih 6 meseci i tacno znaju koliko da nasade.Pre par nedelja je to bila malo jaca cena,ali sada dolazi na svoje.Dignu oni,ako pilici mnogo skoce,ali sto su na trzistu skuplji,meni razlika veca.Po meni je to ipak posteno.
 
Nazad
Vrh