Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Hvala Dusko
Ja sam hteo da kupim sad van sezone,inace ja ih sam izvodim (i tovne i domace) ove godine nisam ostavio jato pa sad imam problem da nadjem domaca jaja.
 
Ma ima jaja nego me strah koliko su stara i dali su osemenjena.Sutra je pijacni dan kod nas pa cu videti ako nadjem bar jedno300-400 kom.za probu mada im je i cena 11-12din/kom.
Inace sam danas ukljucio masinu da se ugreje i dezinfikovao je
 
Pa pitaj da li imaju petla, sigurno da nece biti sva osemenjena. To je deo rizika koji se mora podneti. Odlazimo u off
 
ha,ha sad si me podsetio pitam jednu zenu dali su sveza jaja i dali medju kokama ima i petlova ona meni odgovara.Uzmi sine jaja su sveza i svi su petlovi.
 
Ja u sredu koljem i prodaja tesko ide. Kraj meseca i svi dekintirani.

---------- Poruka napisana 24-01-12 u 17:53 ---------- Prethodna poruka je 23-01-12 at 07:34 ----------

Cena jednodnevnih za cetvrtak 26.01 38,0 din. komad. Od prodavnica isporucice samo meni zbog duge saradnje, inace kazu da pune samo farme za sada.

---------- Poruka napisana 26-01-12 u 17:40 ---------- Prethodna poruka je 24-01-12 at 17:53 ----------

Rasturio danasnje pilice po 260,0 din. za kg.
 
Cujem da je trenutno poprilicna ponuda,a potraznja mala.Tesko ide prodaja.Cena pilica za klanje u padu.::jako_besan::
 
Jednodnevni za cetvrtak 09.02 38,0 din. Zamislite, nisu hteli ni zutu banku da spuste cenu na konto ovoga blesavog vremena, a znaju da ljudi nece kupovati zbog hladnoce.::samo bes::
 
Danas prodao po 170 din. zive vage 9 kom. Sa napomenom da ih treba cistiti prekrupom jos 5 dana. I to na odlozeno placanje do kraja meseca. A za uredjene niko ni da pita da zakaze.
 
Samo solarno placanje dolazi u obzir. Normalno da se salim, ali ako je to stvarno samo par dana, ne duze.Samo da napomenem, sami su zvali i trazili robu, nisu ni pitali za cenu.
 
Meni su mušterije kolege i svima sam rekao kad bude plata, nije problem da ih čekam do plate, manje više svi su me zvali da daju pare do nekog 7-og, nikoga nisam morao da zovem!
 
Nazad
Vrh