Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

hehehe to je ta prica....Dusko, Dusko gresna ti dusa....:ppozdrav:
 
pa izgleda da nema narod para, pa zato drze cenu nisku, kriza.... kolko imas upisanih?
:kisa:

Drugari pozdrav, necu napisati tacan broj upisanih pilica ali mogu da kazem da polako to krece. Ljudi ispraznili zamrzivace sto se piletine tice, pa ko ima malo novca taj i pise i tovljaci. Za biranje petlica u chat-u.:ppozdrav:
 
ma nije problem..nego Dusko mene je od uvek interesovalo, zasto se svuda, od juzne, pa do severne srbije, u svakoj apoteci, pilici i ostale zivinke isporucuju uvek cetvrtkom, zasto to nije petak npr...:haha::haha::ppozdrav:
 
@jovanips

Evo dvanaestu godinu radim taj posao a veruj mi nikada nisam ni razmisljao o tome, j...m li ga. Vecina njih ( vlasnici inkubatorskih stanica) barem u Vojvodini su adventisti, a oni ne rade subotom. Tako u cetvrtak razdele, ako nesto ostane u petak i kraj. Utorak i sredu sredjuju gde i koliko razvoze, barem ja mislim da je tako.
 
Dusko, pa logicno je tvoje objasnjenja, ima smisla... :ppozdrav: lele Nikola KV, pa sto nerece to ranije, 25 pa to je extra cena, a ne ko ja 60, da se covek rokne... :off_topic:
 
Za 11.08 cetvrtak jos uvek 38,0 din. jednodnevno pile. Kada ga kasnije zavrnu bice cesanja gde ne svrbi.
 
Ove nedelje se oseća povećana potražnja za jednodnevnim pilićima a već sledeće nedelje će cena ići na gore i biće sigurno preko 40 dinara.
 
Ove godine će sezona sa viskom cenom jednodnevnih trajati kraće nego inače i ako sastavi 4 nedelje sa cenom preko 40 dinara biće dobro.
 
Nazad
Vrh