Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

super je taj hibrid..nema nam ga nesto Robins.... dok ga cekamo :ppozdrav:
 
Bila jedna moja musterija danaske, i kaze da je juce klala i rasturila uredjene po 250,0 din. Dala da plate u dva puta.:ppozdrav:
 
Koliko mi je poznato sve veće inkubatorske imaju problema sa plasmanom a prošle nedelje su se pilići mogli naći i za 15 dinara na 1000 i više komada. Kod nas je trenutno 25 dinara a ta cena je do ponedeljka a posle ide na 30 i 35 dinara i uglavnom je sve rezervisano posle toga. One zahranjene koji su bili na slikama prošle nedelje smo rasprodali po 25 dinara u prva 2 dana i 30 dinara za one do 5 dana. Od ponedeljka je ostalo opet 7000 jednodnevnih koji su zahranjeni ali oni idu u četvrtak.
 
Bitno je da se okrece.Ko je u zivinarstvu mora biti spreman na to.Siguran sam da je kolega @robins imao i lepih i nazalost ovakvih trenutaka u ovom poslu.Ipak posle kise ide SUNCE.
 
Život je čudo a bilo bi veoma monotono da nam bude samo lepo ili samo ružno. Ko želi da uspe mora da veruje u to što radi i da bude uporan.
Malo sam bio odsutan zbog ture pilića koju sam vozio u Makedoniju pa se izvinjavam zbog propuštenih tura :ppozdrav: ali će se to nadoknaditi.
 
Za juce bili jednodnevni 38,0 din. ali nisam imao isporuku nije bilo upisanih. Sada ce vec to krenuti od iduce nedelje.:ppozdrav:
 
pozzz svima, uzeo 14.06. pilice 28 komada, nisu imali jos 2. crkla u putu, po 60 din. cena paprena.kazu kvalitet zagarantovan, a i slaba potraznja..... Hubard F 15 hibrid :ppozdrav:
 
Ja kazem da ce hubard poskupeti,da pokrije troskove letovanja , a neki mi nisu verovali.:haha:Inace kod mene zivi za klanje 130 ocisceni 260, a kilasi 190.
 
pa izgleda da nema narod para, pa zato drze cenu nisku, kriza.... kolko imas upisanih?
:kisa:
 
Jos najavljuju vrucina,pa se ljudi boje.Posle Preobrazanja 19 avgusta ce verovatno naglo skociti potraznja,a samim tim i cena.Opet ce se gurati svakakvo pile,lele bice skarta.Preko leta sam imao ekstra pilice,svi ujednaceni,odlican prosek,a u sezoni sarenilo.::jako_besan::Sutra imam turu kilasa,imam viska,a za kraj avgusta,vec sve rezervisano,a skoro vec popunjena sredina septembra.
 
e to sam i ja primetio SAMA, ovi pilici koje sad imam, ja mislim da smo samo nas dvoje podigli pilice tog dana, svi su ujednaceni, kao pod konac, i sto je najcudnije sve su kokice....nema ni jedno musko, da zavede red.to sad sve raspasana banda :ppozdrav:
 
To neki Dusko sebi izabere petlice ,a obicnim smrtnicima sta ostane.Posle prica kako mu dobro napreduju.:haha::haha::haha:Dusko58 :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh