Kredit za poljoprivrednike

Koja banka je najpovoljnija sto se tice kupovine polovne mehanizaciju, recimo kombajna?
 
Kako pravdate kredit,sa predracunom ili mora i fiskalni eacun??

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Samo da kazem na kraju zvali da nude 0.5 % troskovi obrade kredita ili pljacke kako ga ja zovem. Komercijalna banka
 
Zadruga sa kojom radim mi dala na odloženo plaćanje 5% ali opet mi je bolje tako nego da dižem kredit
A sto mislis da je bolje? ovde za 1,5% obrade kredita mozes da uzmes do 3 godine bez kamate, a ti ga isplati ceo na jesen ako hoces isto kao kod zadruge. Oko papira ti je dan posla treba ti predracun i ostale papire sve imas kuci ili slikano na telefonu.

listao sam temu od kad nisam bio tu pa nisam video da se vec vodi polemika o ovom
 
Zavrsio sam neki kredit, upisao hipoteku i sad je ostalo samo da banka dobije resenje o upisivanju hipoteke u list nepokretnosti, i d mi prebace pare. A posto mi je bitno da to bude u ovoj kalendarskoj godini, moli od jutros po katastru za resenje, i nista....kaze poslali su postom, i da cekam. A stici ce do novih sljiva valjda...
uglavnom da ne duzim jedna sluzbenica mi je rekla, pa skini resenje online po broju resenja, i zavrsi sa mnom.
Ja trazio celo popodne, i ne mogu nigde naci.
Zna li neko gde moze da se skine to resenje iz katastra???
 
To bi trebalo da može u e upravi, Ali mislim da moraš biti registrovan u e uporavi sa elektronskim potpisom.Potraži tamo uputstvo.
Uzmi ovo sa rezervom nisam nikad radio samo mislim.
 
Ja sam pre par dana platio 500 dinara.Pošto mi je samo trebao dokaz da je kuća na meni službenica mi je rekla da plaćam 500 kinti.Na izvodu piše sve, da li ima tereta, zabeležbi i ostalog a samo je stvar u tome koliko su ažurni i brzi da unesu izmene.
 
Kaže mi sada kolega da je hteo u intenzi da podigne kredit i da banke od nove godine ne odobrava više do daljnjeg
 
U listu nepokretnosti imaš i deo gde piše koji su tereti upisani, od koje banke, po kom ugovoru, sa kojom kam.stopom... Onda imaš dva u jedan.
 
Koliko sam ja upoznat prilikom hipoteke nigde u listu nepokretnosti nisam video naziv banke ni kamatnu stopu.
 
Nazad
Vrh