KOSENJE LUCERKE(deteline)

Cukaneca,jesi li zadovoljan sa poljakinjom,Mislim da moja Lifamka ima jaču konstrukciju,Termometal isto pravi po Sipovoj licenci ali je oko 1500 E.
 
Vidim ja da piše Vrdnik ali sam mislio da je nalepnica ali izgleda mi moćno pa sam mislio da je poznatija marka
 
ma to je sablast u pravom smislu :haha: možda neko iz okoline ns bolje zna. pravljene su vrlo kratko, moja je 2003 a kupio sam je novu 2007 i to preko oglasa na crno u ugrinovcima. dosada sam prezadovoljan
 
Zoran0230 je napisao(la):
Ma ljudi detelina mora da se kupi kada je vreme,ako je kupiš vlažnu normalno da će hvatati na zube i uvijati se ako sačekaš da prođe rosa neće biti problema.Šta ima kod sunce grabalja da ne valja ako se okreću i imaju bar 80% zubaca.Ja imam 1,35 sa 2 diska i zabaciva se mehanički u nazad i do juče smo kupili sa sunce grabljama,jedino još što vetar može da pravi problema.Stiče se utisak kao da detelinu možeš da kupiš kad hoćeš iz ove priče
a čekaj kad onda da je grabiš ako ne po rosi
 
ja grabim sa suncem...i svaki put odem u 5 sati ujutru u njivu da sto manje lusca opadne...i nikad mi se ne kaci za grabulju..
 
@Farmer Bob

ne mislim mokru...nego vlaznu...eto kolko da se lisce ne kruni i ne otpada...pograbis ujutru ostavis da provene do popodne...i posle presujes i bale budu normalne... ili ostavis pa presujes sutradan... ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh