KOSENJE LUCERKE(deteline)

pa toliko i meni ide sa rotacionom možda i brže ali neznam kako bi kosio detelinu sa tom običnom ako je detelina umršena ja sa rotacionom ladno pokosim dok je drug probao sa običnom i ne može
 
rekao sam vec...nije obicna krecu se i donji i gornji podlisci...i onda mnogo bolje sece,i nema problema kada je umrsena...jel shvatas kako rade ova 2 podliska?
 
misliš na dve rezne letve imao sam imt i nikad više [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Va_14D4g6E8[/youtube] ovo ja nazivam košenje
 
todor je napisao(la):
sika a što onda prave rotacione po nekoliko metara zahvata a ne obične koje skoro niko ne koristi a to da pre osuši detelinu dubravina od moje sa kondicionerom ne verujem
@Sika ako kupis opet linijsku nista nisi uradio! a i susi se isto kao i sa kondicionerom za kosenje necemo da pricamo ja mogu da kosim po nalegloj lucerki i uzduz i popreko bez problema kako mi zelja dok ri sa tom nemas sanse! razmisli ipak jos!
 
da...ima dve letve koje se obe krecu...

@kombajner

ako kupim rotacionu sa kondicinerom:
1.moram da platim 2x skuplje od ove linijske
2.moram da kupim razbacivac otkosa sto iziskuje nove troskova a i gubljenje vremena..
 
Sika je napisao(la):
da...ima dve letve koje se obe krecu...

@kombajner

ako kupim rotacionu sa kondicinerom:
1.moram da platim 2x skuplje od ove linijske
2.moram da kupim razbacivac otkosa sto iziskuje nove troskova a i gubljenje vremena..
niko te ne tera da kupiš razbacivač nego me zanima koja će se pre zalepiti za zemlju ako padne kiša tvoja raširena ili moja nadignuta posle kondicionera
 
Sika je napisao(la):
da...ima dve letve koje se obe krecu...

@kombajner

ako kupim rotacionu sa kondicinerom:
1.moram da platim 2x skuplje od ove linijske
2.moram da kupim razbacivac otkosa sto iziskuje nove troskova a i gubljenje vremena..
pa sto mislis sto je skuplja? i zasto ljudi te linijske prodaju tako jeftino? a ako je ona velika i padne kisa neces ni da je kosis jer ce da polegne!
 
Ma dajte drugari.Uopšte nije bitno čime se kosi važno je da se pokosi i uradi a da li će neko kositi sa rotacionom,bočnom ili ručno je stvar sopstvenog izbora. :ppozdrav: :cao:
 
Sika je napisao(la):
pa naravno da ce moja rasirena...ali necu da je kosim ako ce da pada kisa...
e da ja znam kad neće padati kiša svaku detelinu bih presovao suvu ,ja sam moju rotacionu staru 2 god platio 1000e i nikad ništa nisam imao sa njom problema
 
kako si uspeo da presujes mokru detelinu? :sta:
to se sve "upali" i budja u senjaku...
ma necu da imam posla sa ljudima...to se tebi posrecilo da ti neko prodao dobru kosu,mene je jedan zajebao za traktor doslo mi da ga ubijem...posle moram da idem na robiju zbog budale...
ili novo ili ne kupujem... ::namigivanje::

@kombajner
sa kondicionerom? tesko...
 
pa ti bi sad za 1200e sa gnječilicom ,nisam još ni jednu presovao vlažnu jer uvek ugrabim da je presujem pre kiše još ove godine 3kj koja je sva zelena a suva ovi kod mene u selu ne veruju
 
Sika je napisao(la):
kako si uspeo da presujes mokru detelinu? :sta:
to se sve "upali" i budja u senjaku...
ma necu da imam posla sa ljudima...to se tebi posrecilo da ti neko prodao dobru kosu,mene je jedan zaj...o za traktor doslo mi da ga ubijem...posle moram da idem na robiju zbog budale...
ili novo ili ne kupujem... ::namigivanje::

@kombajner
sa kondicionerom? tesko...
pa nije ti ni linijska sa kondicionerom :p :D to sto te zajebali za traktor znaci da brzas i ne slusas savete nekih ljudi bar kao sto ti mi sad pricamo za kose i opet ces se zajebati sa linijskom pa ces hteti da bijes ljude :haha: :haha: :ppozdrav:
 
imam ja dubravinu bočnu ne radi već 4 godine samo je premeštam po šupi jer uvek mi smeta
 
hhahahahahaha... :haha: :haha: :haha:

nece tako valjda biti... :D

nemogu ja, a ni jedan mehanicar da vidi sta ima u menjacu traktora ako ga ne otvori... ::namigivanje::
 
todor je napisao(la):
imam ja dubravinu bočnu ne radi već 4 godine samo je premeštam po šupi jer uvek mi smeta
Jel bi to moglo da se nabudži na heder od zmaja kao bočna kosa za repicu? Jel imaš neku sliku?
 
Nazad
Vrh