Koliko ste vremena proveli na forumu do sada???

JA svaki dan proveden poprilično vremena.Ujutro oko 9 palim komp,konektujem se na net, on je na stranici Poljo-info,Vidim šta sam propustio tokom noći, imali odgovora na moje prepirke sa pojedincima i malo pretražujem dok mi to vreme dozvoli.Ali u suštini stalno sam tokom dana na forumu.
 
Datum registracije: 20.04.2008, 21:10

19 dana, 21 sati i 47 minuta.

kakve to veze ima :ppozdrav:
 
Veoma malo, ali kvalitetno!
Svi su mi dragi, cak i kada ne delimo isto misljenje.
Clan sam dva foruma, a jedan od njih je ovaj "Nas"!
 
Ja mislim da računa samo vrem učitavanja stranice, pa izađe da su oni sa bržim netom manje prisutni....
 
@mityoo

nisi u pravu...ja ostavim upaljen poljoinfo i odem npr da jedem,dodjem posle...refreshujem ono se pomeri za 10-15 min u zavisnosti koliko sam bio odsutan...sto znaci da vreme non stop tece...
 
Ne znam od kada se to računa,nedavno sam prešišao 30 poruka i postao član.
Da nije možda od tog trenutka krenuo da mi očitava vreme na forumu. :sta:
 
Mnogo vremena provodim na forumu. Čitam sistematski sve teme koje me zanimaju. Neke sam i sam otvorio. Ponekad su tu i klinci, supruga kad je mrzi da se uloguje preko svog naloga i tako... Nakupilo se 52 dana od avgusta meseca, prošle godine.
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Mnogo vremena provodim na forumu. Čitam sistematski sve teme koje me zanimaju. Neke sam i sam otvorio. Ponekad su tu i klinci, supruga kad je mrzi da se uloguje preko svog naloga i tako... Nakupilo se 52 dana od avgusta meseca, prošle godine.

svaka cast za suprugu kad cita poljostrane :D, ove danasnje se gnusaju samo kad im kazes da si poljoprivrednik ::lose::
 
amac86rs je napisao(la):
svaka cast za suprugu kad cita poljostrane :D, ove danasnje se gnusaju samo kad im kazes da si poljoprivrednik ::lose::

Tako je! Svima smrde svinje al' kobasice ne odbijaju! ::lose::
 
Neka neka samo jos malo kriza da proseta ovim nasim gradovima doce one nazad jos ce i ovce traziti da cuvaju.
 
Ova moja "buduca" (mozda) supruga cita poljoinfo, al pretezno rubliku smesne stvari... :haha: :haha: :haha:
Ostalo je ne zanima... Ona i poljoprivreda dva razlicita sveta.... :haha:

Inace na forumu sam proveo okruglo 7 dana i par minuta a registrovao se 18.01.2010, 00:40 :ppozdrav:
 
Da ne ispadne da pametujem promjenio sam tri razlicita paketa ADSL-a i na svakom je isto ako u roku od 15 min ne kliknes ponovo nebitno sta dali novu stranicu ili teme brojcanik ne prebacuje ostaje na minutazi koju si imao kad si otvorio stranicu tako radi kodmene neznam kodvas ::namigivanje::
 
Aj sada takmičenje za naj FORUMAŠA.

Da vidimo ko je najverniji FORUMAŠ.
Za sada Zoran vodi sa 52 dana.
Ima li ko da je verniji?

:ppozdrav: :haha:
 
Nazad
Vrh