Koliko ste vremena proveli na forumu do sada???

8 dana 6 sati 40 minuta
kako mityoo rano ustaje i odma na forum :haha: :haha: :haha:
 
E da je barem kao taksimetar pa bog da te vidi kada ceo dan stojiš ulogovan na početnoj stranici a ništa ne pišeš ili uopšte nisi tu. :haha:
 
Matić je napisao(la):
E da je barem kao taksimetar pa bog da te vidi kada ceo dan stojiš ulogovan na početnoj stranici a ništa ne pišeš ili uopšte nisi tu. :haha:

I još kad bi morao da platiš, pa da te pare idu u džep urednicima... Hoću reći Globalnim Moderatorima... :haha:
 
galki je napisao(la):
8 dana 6 sati 40 minuta
kako mityoo rano ustaje i odma na forum :haha: :haha: :haha:
To mi dođe kao pušačima jutarnja cigareta..... Sabajle između pola šest i pola sedam...
 
peto1 je napisao(la):
@ Attila M.

N.A. ne bi izbijao iz birtije da se placa.

Kladim se da Nortaralampije koristi one pare za kačkete i majice da napuni neki zoološki vrt s divljim životinjama! :haha: Samo što čovek večito kupuje jednog jelena pa jednog lava, pa još jednog jelena te još jednog lava i tako u nedogled... Čudna mu je ta simbioza - moram priznati - gledajući sa stanovišta Biologije. :haha:
 
1 dan, 16 sati i 32 minuta retko skupim vise od 10 minuta odjedanput sto zbog posla sto zbog dece, uvek govore samo cas jos, a to bude uvek toliko da moram dalje.Pozdrav svima
 
David i Bibliotekar proveli su vazdan dana na Forumu PoljoInfo.com !!!

JA sam proveo na našem Forumu:
12 dana 6 sati i 2 minuta (cca, bre)

Допуна мојег боравка на Форуму (није допуна за мобилни, bre):
12 dana, 13 sati i 34 minuta цца.

Whitesnake - Is This Love (unplugged)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Xmtnh1dfKZU[/youtube]

Whitesnake - Here I Go Again (unplugged)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=efZzYBMDxv0&feature=related[/youtube]
 
Do sada 8 dana , 22 sata i 33 minuta.......... :ppozdrav:
Na danasnji dan , pre tacno dve godine ili ti 24.06.2008. postao sam registrovani clan do sada jedinog i po meni najboljeg foruma o poljoprivredi POLJOINFO :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

:ppozdrav: Ziveo PoljoInfo.com :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh