Koliko ste vremena proveli na forumu do sada???

Registrovan : 25.10.2008, 00:38
Danas imam : 12 sati i 43 minute
(najvise vremena ovde prevedem neprijavljen) :haha:
 
@ časni MONTOYA

Na Forumu sam (trenutno) proveo 8 dana 23 sata i 3 minuta.

Sunacmuinternetski:
1. mogaosamusolitimesozaovovreme
2. duže spavati čitavu radnu nedelju + 3 dana :haha:
3. i veći komad mesa mogao sam pažljivo odimiti u hladnom dimu bukovine
4. mogao sam oštrom sekirom iscepati cca 72 kubika čekija ogrevnog drveta (sa pauzom za pivo :ppozdrav: , kafu i prikupljanje informacija/a.k.a. abrova od komšija i komšinica :D)
5. čitalac je dovoljno maštovit da zamisli ŠTA sam SVE JOŠ mogao uraditi za vreme provedeno na časnom Forumu posvećenom vaskolikom napretku naše poljoprivrede.
::svaka cast::
__________________________

Pre par sati se ulogujem/prijavim na Forum: da vidim šta ima novo, a i da mene vide :):svaka cast:spavam:.
Početno vreme, na Internet brojčaniku, bejaše 8 dana 22 sata i 30 minuta.

U međuvremenu, pročitao sam nekoliko tema i, potom, otidem da kuvam ručak (nisam se odjavio, jerbo čekam zakazane privatne poruke).
Električni štednjak je skuvao ručak (gazdarica mi :sreca: prezadovoljna što ima pametnog, lepog, kulinarski obrazovanog muža koji samostalno, bez fizičke i psihičke prinude: pere posuđe...).

Međutim, Bibliotekar je ipak (u stilu slavnih ilegalaca Prleta i Tihog): BIO PRISUTAN na Forumu !!! ::svaka cast::
_____

~ Šalu na stranu, primetio sam da Internet brojčanik drugačije meri vreme kada je član aktivan ili kada priprema ručak.
Ovo je od izuzetne važnosti za dalji razvoj međuljudskih odnosa na Forumu !!!
Samim tim govori ovaj napor i o trudu naših Administratora i Moderatora da Forum bude, i ostane: perjanica naše Internet poljoprivrede !!! ~

Srdačan pozdrav
kulinarski Bibliotekar
::000::

p.s.
Bejaše OVO prilog JOŠ kvalitetnijem radu našeg Foruma !!!
Hrabro napred Braćo i Sestre !!!
:sreca:
 
Nazad
Vrh