Koliko ste vremena proveli na forumu do sada???

@Kengur
Imaš na početnoj strani u rubrici prisutni korisnici u zagradi više statistike. To klikni i imaćeš sve kao na dlanu.
 
Datum registracije: 27.03.2010, 02:01
Ukupno vreme na forumu: 2 dana, 7 sati i 52 minuta
 
@Zoran Kostović

Stvarno, faca si.
Definitivno može se pratiti ko šta radi, vidi se da ima i dosta gostiju,sve njihove radnje,verovatno su to i potencijalni članovi foruma,velika je zainteresovanost.
Fantastično. :ppozdrav:
 
@Zoran Kostović

Da, mogao bi doći.Istina je, nije me bilo na sajmu već nekoliko godina.Barem da sam mogao i ove godine da se sa svima upoznam,ali viša sila.
Biće još prilike :ppozdrav:
Samo da nas vreme posluži.
Ima da pijemo
 
@Kengur
Ma šalim se. Nisam bio ni ja. Sedam krava na muži. Dve krmače pred prašenje. Lucerka za seniranje. Kukuruz u fazi nicanja. Nesrećno izabran termin za poljoprivredni sajam u našim klimatskim uslovima.
 
@Zoran Kostović

Veoma loš termin i ja se slažem sa tim.
Verovatno pre 50 godina ljudi su imali više stoke a manje posla :haha: pa su stigli da idu u sred sezone.
Znam ljude koji su biciklom išli na sajam pre 40 godina, imali pune štale a i sve postizali.
Inače NS je od mene udaljen samo 30 km.
I sve su tada postizali.
Ne znam mi savremeni ne umemo sa vremenom,gde grešimo :sta:
I mene nešto uhvatila neka gužva, pa još i ono vreme, jednostavno nije se dalo
Ali dogodine,voleo bi
 
ko ima ne ograničen internet može mu non stop biti uključen poljoinfo,nekima sam primetio da je ceo dan na početnoj strani,to uopšte nije merodavno koliko se vremena na forumu stvarno provede
 
bas tako...to je moj slucaj...poljoinfo je skoro stalno upaljen...ali nebitno...u svakom slucaju dosta vremena provodim... ::namigivanje::
 
Pa i meni je stalno poljoinfo na početnoj strani..... Ja ipak tvrdim da najverovatnije meri samo vreme učitavanja strane....
 
Nazad
Vrh