Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Kolega Dobrodol moze da popije za trojicu ali i radi tako. Na platformu se popne za 3 sekunde i nase je bilo samo da slusamo sta nam kaze i pomeramo traktor. Ako Bog da kada budemo kompletirali protivgradu bice nam glavni majstor uz moju lokalnu ekipu kao pomocnike.
 
Ja naplatim turu sa dve Zmajevke ili jednom lamionkom 6.000 rsd.Od našeg atara do lokalnog silosa, relativno je blizu.Za neke dalje relacije cena bi se korigovala.
 
Kod nas Tume mašina seje po 4000 a ja sa OLTovom po 2000,bolje moje nikne nego posle velike sejalice
 
Kod mene jeste u Sremu ta cena na male količine,menja tanjiracu,valjanje ,sejanje,valjanje ,drljanjè sve te operacije u prohodu prođe,inače svi seju na jedno tanjiranje teskom tanjiracom što se prođe.
 
30e je kod mene, i za onog ko plaća usluge mislim da vredi... Ja imam svoju sejalicu pa sam opet platio setvu deteline, i vredelo je svaku paru...
 
Jeli su svi prestali da rade usluge illi rade po prošlogodišnjim cenama bbez računaaja nepostojeće inflacije. pošto ide baaliranje ??? I velike i male bale.
 
Kod nas je 20 din ,ili u markama tri bale za jednu marku, i sto je jos zanimljivije ista je cijena i za slamu i za sijeno, kukuruzovinu odnosno bilo sta sto se balira.
 
Kod nas je 20 din ,ili u markama tri bale za jednu marku, i sto je jos zanimljivije ista je cijena i za slamu i za sijeno, kukuruzovinu odnosno bilo sta sto se balira.
Malo je to, kod mene niko ne radi ispod pola marke a ima i 60 feninga, ali nema ni usluga puno jer ko ima vise balirati ima balirku

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh