Kolika je cena sirovog mleka kod vas ?

U mom kraju su krajem marta bili prestali sa otkupom mlijeka od pojedinih proizvodjaca zbog loseg kvaliteta, negde sredinom aprila par dana nisu otkupljivali od nikog zbog nekih kvarova u mljekari, posle toga su poceli normalno sa otkupom.
Mlijekoprodukt je otkupljivac.[/

Vec nekoliko dana se neotkupljuje mlijeko od proizvodjaca koji imaju manje od 50 litara dnevne proizvodnje, do daljnjeg je na snazi ova mjera. Bar je tako u mom kraju. Mlijekoprodukt.
Земљаче знаш ли шта је са премија,кад ли ће исплаћивати,јеси ти чуо шта?
 
Ma nece nece,samo sto ti nalaze dlaku u jajetu na finjaka da te otkace,ubiju cenu prvo,pa analize nisu u redu i tu normalno cena jos dole,i sad dobio da ce vrsiti analizu na neki antibiotik.
 
Земљаче знаш ли шта је са премија,кад ли ће исплаћивати,јеси ти чуо шта?
Evo zemljace ovo sam danas dobio kao odgovor iz ministarstva,

Aleksandra Gavric-Rozic
To
Dragoslav Djenadija







Today at 12:33 PM

Postovani,
Prema informacijama koje imamo Vlada RS cini napore da se u naredne 2-3 sedmice rijese sva zaostala placanja. Nazalost preciznijih informacija nemamo.
S postovanjem

Sluzba za informisanje
MPSV
 
Evo zemljace ovo sam danas dobio kao odgovor iz ministarstva,

Aleksandra Gavric-Rozic
To
Dragoslav Djenadija







Today at 12:33 PM

Postovani,
Prema informacijama koje imamo Vlada RS cini napore da se u naredne 2-3 sedmice rijese sva zaostala placanja. Nazalost preciznijih informacija nemamo.
S postovanjem

Sluzba za informisanje
MPSV
То су и мени рекли кад сам их звао,само нас развлаче само тако.
 
Daje nekakvu nadu,a opet ovo je odavno zemlja cuda,tako da nikada ne znas sta ce da te saceka na prvoj krivini.Odavno ne verujem nasim govnojecima i nikada ne gajim prevelike nade.
 
Daje nekakvu nadu,a opet ovo je odavno zemlja cuda,tako da nikada ne znas sta ce da te saceka na prvoj krivini.Odavno ne verujem nasim govnojecima i nikada ne gajim prevelike nade.

Po nezvaničnim informacijama,počeće polako da zatvaraju otkupna mesta (Kikinda je onda ugasila jer ima samo jedno),
Sledeća stavka je naplaćivanje programa mera ( do sada je država finansirala TBC)
Oko grada su proglašene rekreativne zone i krave se u tim zonama ne smeju držati.
 
Danas uplatio ekofil 32 din lit kolicina preko t mesecno, receno nam je da izdrzimo do jeseni a od jeseni krecemo sa procvatom.
 
Juče i danas sam malo bio na farmama po Centralnoj Srbiji i Vojvodini, svi otkupljivači mleka su snizili cenu, a primetio sam što je manja mlekara više su smanjili. Jedna ozbiljnija mlekara je snizila cenu čak 5 dinara. Mislim da se farmerima uopšte ne piše dobro, jer su toliko iznureni finasijski i država nema sredstva, volje ili čega već da ih zaštiti tako da nije nam svetla mlekrska budućnost. Inače konkretno kod mene Imlek je cenu skinuo sa 38,2 na 35,5 din/kg.
 
kifler@
Kod vas je jos i dobra cena samo ako su redovni sa uplatom.
Profesore hoces reci "Spasa nam nema ,propasti ne mozemo..."
 
Nazad
Vrh