Kolika je cena sirovog mleka kod vas ?

Kakve kvote pa 15.04 se u čitavoj evropi ukidaju kvote

- - - - - - - - - -

Mlekare određuju koju količinu mleka možeš da predaješ.Ovo se uglavnom odnosi na manje proizvođače
 
zvao sam da vidim .koliko ce mi biti mleko placeno sto sam predao za januar.

i ona kaze
1444 litra
masna jedinica 3,8
sa pdve 27,70 dinara
 
Цена је била7.5дин/мј па је пала на7дин./мј па је за период1.2.2015- 15.2.2015г пала на6,5дин/мј, млекара милкоп Рашка.
Ма дајте људи пустите приче микробиологија, вода и остало, ако им треба сировине они ће дизати цену а сада изгледа имају велику понуду па могу да раде шта хоће, и треба кад нема слоге код српског сељака, јаши брате он ће да носи и кад падне он опет носи и вуче, до када?
 
Kakve kvote pa 15.04 se u čitavoj evropi ukidaju kvote

- - - - - - - - - -

Mlekare određuju koju količinu mleka možeš da predaješ.Ovo se uglavnom odnosi na manje proizvođače
znači ako hoće da poveća krave i mlijeko ne može jel mljekara ne da.svega je bilo i kod nas ali da nas limitiraju to nikad

- - - - - - - - - -

zvao sam da vidim .koliko ce mi biti mleko placeno sto sam predao za januar.

i ona kaze
1444 litra
masna jedinica 3,8
sa pdve 27,70 dinara
A zašto tebi uračunavaju pdv jesi li u sistemu pdva?
 
Prošle godine sam imao odobreno 40l a na muži sam imao 10 krava (pun kapacitet) pa sam svašta radio da smanje sa mlekom jer nisam znao šta ću sa mlekom.To je trajalo pola godine.
 
Imamo samo jednu mlekaru i jedno otkupno messto.
Sta se desava kod vas gore sa Kikindom,pa zar ste toliko zapostavljeni sa samo jednom mlekarom,pa niste vi Babusnica ili Trgoviste uz duzno postovanje istih,kod nas se vrte sve moguce mlekare,kako male privatne tako i vece,skoro sam negde gledao coveka iz Srpskog Krstura kako se zali da su slepo crevo i da svi obilaze severni banat,nismo mi u ovom delu banata nista drugaciji pa da je tako,u tvom potpisu naloga lezi odgovor...
 
e na taj nacin sam ja teo u nisku rekose davaj kod nas mleko pa ce ti damo avans sad zovem sefa nece se javi.a ima jedan daje na godinu evra dajes jos 10 posto vise
 
Nazad
Vrh