Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije preveliki potrosac malo vise potrosi od Ursusa C355 ali ako je duplak puno vise moze i da povuce.. Za delove kod tebe neznam ali ovde ih ima na svakoj pijaci vasaru prodavnici ruskih delova.. Moj glas ide definitivno njemu za te pare docices do super traktora i stoga jos da potrazis sa prednjom i pravi traktor... (i ja sam u fazi kupovine jednog T40,samo neznam da li ce biti duplak ili ne,nisam jos odlucio).. Ako da bog na leto cu kupiti jedan T40..:bravo:
 
Razlika je ogromna,540 ima komplet trup od 560,znaci hidraulik i menjac(to nikad ne crkne) a 539 ima trup od 533.U tezini je razlika u 400kg,tezi je 540.Prednji most je jaci i veci na 540,gume 12-ce.Potrosnja ista,ja ne primecujem razliku.
 
Ja sam jedno vrijem htio kupiti torpeda znam kretali su se od 6000 do 7000 km, jedan mi je prodat pred nosom stari nazvao covjeka docemo vidjeti traktor mi dosli kaze covjek prodat otisao za 6000 km bez kose a nama je davao sa kosom za 6000 km i imao je kabinu ja mislim da je bio 80 godiste.Ito je bio u dobrom stanju.
 
ne izgleda loš,nije farban ali prednje gume me ohlade u startu.Ako nemaš para za gume onda kakvo je održavanje.To nije pokazatelj nikakvi ali opet odma posumljam.Nije ti daleko otidi pogledaj.Ja svog nebi dao za 6000 a 81 gp i nama kabine ima kosu dubravu bočnu.Po meni daleeeko bolji od ferge.
 
Pa sta fali prednjim gumama, mozda ih je povoljno nabavio, mislim da to nikakve veze sa odrzavanjem nema... I moj 560 je do ove godine napred imao gume koje nisu fabricki predvidjene za njga, ali ga ja odrzavam redovno sto se tice servisa...
 
Jel to znači da vrijedi 7500 KM? Recimo, za te pare jel to najbolji izbor? planiram kupiti traktor za svoje potrebe, imam oko 10 duluma zemlje za obradu, uglavnom ravnica, na jesen malo u šumu i to je to? Da li se uopšte isplati kupovati traktor za toliko posla? Budžet mi je ograničen na 7000KM (3500e) i kad dam te pare za traktor ostaje mi go traktor, dok ne skupim koju paru za osnovne priključke. Svaki vaš savjet je dobrodošao.
 
Ma iskreno i kod nas se dosta tesko nalazi ,moze ali treba traziti a treba brate imati i srece . Nek prica ko sta hoce ,sreca postoji !:osmeh:
 
evo na oglasima imaju dva imt 560 stari tip na jednom nove gome i on je 2500 a ovaj drugi 2200
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh