Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam gledao da tvog rogunji vidise da je odrzavan al mi je prevelik ja cu da uzmem belartus 820 ili nekog mf
 
al meni treba i za sumu dosta ove godine sam potpisao da smpremam drva za 2 firem tako da cu tad da uzmem novi trakktor
 
Za koliko ga prodaje?

On je meni rekao da ga ne da bez 10.000 ali je to mnogo po meni.. Traktor jeste sredjen ali ne bas do sitnica,recimo nije nesto ofarban,nema rucno ukljucivanje prednje,i usporen menjac,za motor nemam pojma kakav je ali radi sa njim,ali polako ga menja 820 jer vise puta otvarali menjac pa ga sad nesto i ne vidjam... Moja preporuga treba ga zaobici,hoce mnogo da zaradi na njemu...
 
@ nedjooo imali fend od 80ks ja bi malo slabijeg jer nemam prikljucke za toliki traktor
 
Vidi po oglasima ima ove favorit turbomatike od 100 ks nego mislim da su oni veliki potrosaci ipak imaju 6 cilindara a predpostavljam i skupi za odrzavanje a matori su vec dosta bice tu stavki za radjenje .
 
On je meni rekao da ga ne da bez 10.000 ali je to mnogo po meni.. Traktor jeste sredjen ali ne bas do sitnica,recimo nije nesto ofarban,nema rucno ukljucivanje prednje,i usporen menjac,za motor nemam pojma kakav je ali radi sa njim,ali polako ga menja 820 jer vise puta otvarali menjac pa ga sad nesto i ne vidjam... Moja preporuga treba ga zaobici,hoce mnogo da zaradi na njemu...
Ma da,u pravu si...ipak je to mnogo para za taj traktor...
 
e taj sam i gledao sam razmisljam se da podignem kredit i da ga kupim a da ga isplatim onda kad budem uzeo pare od drva
 
e taj sam i gledao sam razmisljam se da podignem kredit i da ga kupim a da ga isplatim onda kad budem uzeo pare od drva
Pazi ako hoces moj bi drugar prodao za 15000 ali 184ks...stvarno sila od traktora...

- - - - - - - - - -

@nikolasd za koliko bi mogao da nadjem fenda takvog ja bi raspolagao sa do 15000e
Probaj ovog,100ks za tebe je izmisljen..http://www.polovniautomobili.com/oglas2451214/fendt_favorit_610ls_turbomatik/
 
@nikolasd pa i da mu oprostim konjske snage taj mora da je glomazan mnogo onda bi morao sve prikljucke da menjam a i nase sume strme on bi se igrao sa mojom sumarkom a i morao bi da povecam povrsine pod setvom za jo 10ha

- - - - - - - - - -

@pkb pa nisam gledao nijednom sejma a njega ako bi uzeo onda bi uvezao
 
Ma da,u pravu si...ipak je to mnogo para za taj traktor...

A sad se setih ima jos jedan 5106 ali trazi za njega 9000 evra znam coveka,ali mi je taj traktor jako sumljiv jer ga je uzeo zbog nekog duga pa nema nista za njega inace lepo je sredjen sija se sav i kabina sve tapacirana,ali nema papire za njega,nema rucno ukljucivanje prednje i po prilicno curka ispod njega,ali motor je suv na oko farban je,ali taj traktor stoji samo za ukras jer ga vlasnik uzeo od nekog koji mu je dugovao novac i nema zemlje.. A svi oni hoce da zarade i to dosta a nisu ulozili nista sem farbanja i malo tapacira...:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Evo ti naprimer ovaj http://www.polovniautomobili.com/oglas2310110/fendt_308_ls/?

- - - - - - - - - -

Tesko ces naci za taj kes mladje ,mozda i moze .Sto neuzmes nekog samea ?



Ovaj traktor je iz mog karaja...:osmeh:
 
Same je masincina za ove starije fendove nagruvane su im cene a mozes mladjeg samea da kupis a jako je dobar traktor. Imas u oglasima sa prednjom hidraulikom 2002 nije ni glomazan za 22000 iso bi taj za 20 000 ali ima i jeftinijih a mozes i malo stariji uzeti .Ja sam na poslu duzio dugo same supertitana od 200 ks jako zahvalan i izdrzljiv traktor . Mada ti mogu reci sledece nezezaj se sa novijim traktorom po sumi svaki ima pomalo elektronike vec sve su im zice dole zeza ce te kupi nekog rusa za jeftine pare i kupi neki traktor za ratarstvo nezezaj se ovako .A drugo skupe su im gume zeznuces gumu bole ce te glava ,pukne ti soferka picne neko parce drveta ili nesto jos gore nedaj boze sto se u sumi moze stalno desiti .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh