Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@goxy
Koliko znam imate LS od 60ks. Vama treba traktor samo da ore, sprema i tanjira. Ako cete iskljucivo zena i vi da ga vozite onda naravno da ima smisla uloziti u komfor.
Koji model i brend to je vas izbor. Klasa 100ks ima bar 20 modela.
 
Prodaje jedan covek u susednom selu 5106,usporio mu menjac i dosta radio na njemu i na kraju ga sad prodaje jer kupio rusa 820 ali malo nerealna cena i ako je u dobrom stanju...
 
I ne trudi se da ga proda, ali ako izleti ozbiljan kupac prodace ga.... Za sada nije stigao nijedan strani, letos su hteli nekog John Dere od 200 ks, pa je odustao i kupio Audi A6 :D.... Ulozili su malo u 5136, uradili turbinu i kocnice i jos neke sitnice koje su trebale da se srede....
 
Komso, koliko si ti platio 5106 ?

I neka mi sada decurlija tamo neka na forumu, kazu kako se ne moze kupiti 5106 - 5136 za 6 - 7 000 e.
 
Moze se kupiti i za 3000 evra,ko hoce vodim ga kod coveka odmah ali nemoj te da se ljutite na mene posle kad se budemo vracali... Znam coveka trazi za njega tacno 3000 evra...:ppozdrav:
 
Neznam broj covekov naisao sam na taj traktor kad asm trazio Belarusa,broj nisam trazio.. A sto se tice te rakovice taj lik izgleda okrenuo pricu posto su ga zvali nekoliko sa foruma i odmah je cena porasla jer ne prodaje on nego njegov drug kao,a to mu dodje na isto jer su ortaci i zajedno sredjuju masine,i meni je rekao da trazi 5000 evra za nju i meni i caletu kad su ga zvali posle je cena biloa oko 7000 sa dva motora...:osmeh:
 
Nije problem u tom prodavcu vec u kupcima.
Ako je traktor ima broj motora i ima sva cetiri tocka oticice za par dana.
 
Problem je jer nemaju kupci mnogo ::novac:: pa svako trazi sto jeftinije i sto bolje ali to tesko ide jedno sa drugim.. Koliko njih sam vodio da gledaju razne traktore i kazem im unapred da je cena takva jer traktor nije nesto i na kraju opet im ne valja.. Jer vecina koji su dolazili ni nemaju dovoljno ::novac:: za traktor...

- - - - - - - - - -

U susednom selu znam Rakovicu 65 kao nova je ljudi u inostranstvu nista nije vozena ali kaze covek bez 6000 evra nece da razgovara,a mnogima je to mnogo i ako traktor ima jako malo radnih sati ali je 88 god...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh