Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
uradio sam ručno uključenje prednje vuče 250e i remont hid. cilidera 150e,termostat,radni farovi,stereo radio-kasetofon :osmeh: i to je to
trebao bi da ga ofarbam,al nikako da rešim...ja to volim do detalja....
 
U susednom selu znam Rakovicu 65 kao nova je ljudi u inostranstvu nista nije vozena ali kaze covek bez 6000 evra nece da razgovara,a mnogima je to mnogo i ako traktor ima jako malo radnih sati ali je 88 god...

I ja kad je kupm,ima da se raspadne za mesec dana,da je radila bolje bi bilo. Onako stajalo i propadalo,bio sam da gledam takve traktore. Pre cu da se stisnem i podignem kredit jos 4-5000 evra koliko je potrebno za novu 65-icu i da ne mislim.
 
Pa slazem se i ja sa tobom koliko takvih slucajeva ima ali sa tim ljudima ne redi raspravljati oni zacrtaju cenu i kazu to toliko vredi ja sam to platio nekad ovoliko-onoliko i ne priznaju da su ta vremena prosla i da to ne vredi toliko vise.. Ja sam kupio Zmaj 132 koji je stajao barem 15 god u garazi prasina je bila na njega da se nije video,kad sam ga oprao sredio motor video sam da je to nov kombajn skoro nigde zardjao a radio par godina a uzeo sam ga za sicu i to odradio ne platio.. Tako se moze naleteti i na traktor...:ppozdrav:
 
Apsolutno se slazem,Dule,jednom sam napravio gresku sa polovnim traktorom,vise necu,mada sam ga uredio i sad radi ako treba 24h,a polovni jedino da je neki teski krs pa da ga sredim i bude kao iz fabrike,a kupiti neki da izgleda dobro je macka u dzaku. To kako je terano samo gazda zna.
 
Moj komsija je prodao letos 539 za 6200evra,traktor je imao 127rc a godiste mislim da je bio (slagacu) od 83 do86 ne znam tacno :osmeh:
 
Moj komsija je prodao letos 539 za 6200evra,traktor je imao 127rc a godiste mislim da je bio (slagacu) od 83 do86 ne znam tacno :osmeh:
Taj sto ga je kupio jako se usrecio.Kada ga bude stisnuo da radi u setvi ili u oranju 5,6 dana za redom ima da propisa gde nikada ne bi ni pomislio. Ja sam tako kupo 539 od dede koji je samo treao nerast.Traktor sa preporukom.Medjutim kada je to leto trosio dnevno rezervoar goriva u kosenju,baliranju na +35,pustio je ulje na svim semerinzima i na pola dihtunga koje ima na sebi.
 
Taj sto ga je kupio jako se usrecio.Kada ga bude stisnuo da radi u setvi ili u oranju 5,6 dana za redom ima da propisa gde nikada ne bi ni pomislio. Ja sam tako kupo 539 od dede koji je samo treao nerast.Traktor sa preporukom.Medjutim kada je to leto trosio dnevno rezervoar goriva u kosenju,baliranju na +35,pustio je ulje na svim semerinzima i na pola dihtunga koje ima na sebi.
Ma nece,covek radi voce... Uglavnom marele(visnje) i nema on tu sta da radi tesko... Pa tako bih i ja propisao a ne traktor :bravo:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh