Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma svaka cast ursusu ali je to podosta novaca za bilo koji od ova dva navedena, za taj novac se svasta moze kupiti...
 
Mozda i moze za te pare kupiti gore navedeni traktori samo sto ce 10+ godina biti stariji
 
Sta mislite vi o MF 2640 2WD 115 hp za 8500...? Vredi li te pare ili da bezim od traktora te snage bez prednje vuce...?
 
Pa moze da se nadje za te pare bolji traktor, tj. bolja marka.. ali je on sigurno u losem stanju ako je za te pare i ne daj boze da ti ode nesto krupnije ode 1000e mozda i vise.... Pricao mi jedan covek da je radio generalnu na nekom MF i da ga je izasla 3500e... Sada da li je istina?
 
Traktor je u solidnom stanju, ali me brine da li ce da vuce tri glave po brdima bez prednje vuce...?
 
Pa moze da se nadje za te pare bolji traktor, tj. bolja marka.. ali je on sigurno u losem stanju ako je za te pare i ne daj boze da ti ode nesto krupnije ode 1000e mozda i vise.... Pricao mi jedan covek da je radio generalnu na nekom MF i da ga je izasla 3500e... Sada da li je istina?

Pa vise mu se isplati da uzme neki drugi motor i ubaci ga nego da radi generalnu ako je tako moze da prodje mnogo nogo jeftinije

- - - - - - - - - -

Pa mislio sasm oko 7000 e da dam. mozda cak i osam ako je nesto sto mi bas odgovara. J a bih kupio traktor najvise zbog vucene tanjirace. Imam Rakovicu 65 sa jako malo radnih sati, odlicno stanje, ali se plasim da za nju uzmem neku nosenu tanjiracu, ne znam kako ce odraditi posao... zato bih uzeo neki jaci traktor pa bi posle prema njemu kupio i vucenu tanjiracu...

Ne znam u kakvom je stanju ali ako je sve ispravno ovo nije uopste puno para i jos ti i ostane od sume sto si planirao

http://poljoinfo.com/showthread.php?7706-Torpedo-7506
 
Ali to je prodato. Bilo je ispravno sve sem rezervoara koji je malo imao pukotinu i curkalo je, ne mnogo, mozda 0,5l na dan, ali dali smo coveku drugi rezervoar da zameni. Prodavan samo zbog kupovine Mahindre.
 
Ljudi sta preporucujete da kupim od traktora 70-80ks do 13000E ali da nije IMT i Torpedo nesto 97-98 godiste?:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh