Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prodao sam zelenka i uzeo bi nesto novije i pogodnije za odrzavanje. Ne znam sta da uzmem razmisljam se izmedju Fiata, Maseja pa cak i belorusa. Kod nas ej prilicno teska zemlja. Ima li ko kakvu ideju. Lova , pa tu negde do 12-13 ooo
 
worm do koliko konja traktor trazis....moje preporuka,sovjet prvenstveno zbog cene i pristupacnosti delova,sto ti je najbitnije,a nije ti lose ni neki Fiat...i ja volim MF ali cena delova i osetljivost menjaca na traktorima oko 80ks me odbija..
 
Pa tu oko 90-100 konja ali nesto novije. Meni je rus jako ruzan ali 'bes ti i lepotu ako on za male pare odradi odlican posao. Prvenstveno mi treba za oranje i tanjiranje. Ja sam vise za fiata ali opet odrzavanje je za njih malo skuplje dok cale vise oce neki 892 sa ravnim mostom
 
pa i ja cu ove god da uzmem traktor i ja sam zainteresovan za fijata al mozda uvezem case 1056xl iz nemacke nasao sam za 7000e jedino me brine br radnih sati ima 10624
 
Ja odustao od 5106 kod svakog sto sam gledao ni jedan dobar samo krsevi zivi.... Ovaj je dobar na slici a koja mu je cena??
 
Tp je moj :D 8000
Prodajem zbog kupovine manjeg od 80ks treba mi za sejanje siliranje drljanje da vuce stajnjak i osoku i td,imam yto 1204 pa mi je 5106 visak mada sam odrastao u njemu :)
 
worm Za te pare moze naci masseya od 120 ks 92.-93. godiste,sam kazes da ti je zemlja teska a kazes da ti treba za oranje i tanjiranje

Ali zato odrzavanje za ove masine da se cesem 3 dana kad nesto zvekne,a i menjaci su im kako cujem mekani. Meni treba nesto tvrdje dosta zato i razmisljamo najvise o rusu 892 sa ravnim mostom ili nekom YTO
 
Koliko traktora jos kupujes, znam da si pisao da hoces da uzmes T-40 ?

U planu je bio IMT 5106 pre nego sto sam kupio Belarusa,ipak sam se odlucio za Belarusa nakon duge potrage za 5106 nisam mogao da pronadjem ni jedan kako valja ili ako valja traze za njih 12000evra a imaju mali milion sati i ja odlucim da za te pare kupim 820 skoro nov od prvog vlasnika...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh