Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da ima dosta ulaganja u njega. Pogledaj samo da ima otrulih limova, razbijena signalizacija od nazad, farba je ocajna, gume su solidne, ali moguce da su matore, poklopac kabine ostecen, auspuh mu je nakrivljen posteno... I na kraju, ima 35 godina i pitanje kakvo je stanje u motoru, a pogotovo sto je iz uvoza pa tek onda ne mozes znati sta je sa njim.
 
komso-marko1982-vidim da gledas traktore oko 60-tak konja,ovom zadnjem ne verujem da bi sustiglo 500e zadnje gume si mu prilicno istrosene ali posteno koji god da uzmes svi su dotrajali i spremni za remont po meni najbolje da uzmes nesto sto nije farbano i da se makar koliko toliko vidi sta treba raditi onako nalickane bog samo da zna sta fali,tako sam i ja uzeo moj nije farban motor odlican pravi sati (jos uvek rade)malo je limarija iskrivljena ali nista strasno njemu fali samo malo sminke i bice ko bombona,svidja mi se sto preferiras zetora,univerzala ne znam jesi li razmisljao o ursusu,jeftiniji su a isto su dosta dobri
 
Zicko, razmisljao sam o Ursusu C360. Nalickani traktori se ni meni ne svidjaju. To ti je kao kada kupujes kola-cim su mu ispolirana creva pod haubom, znas koliko je sati.
Ovom 445 je radjena generalna i tada je farban. Zato sam ga uzeo u obzir.

Pajoni, ocekujem do kraja dana da mi drug posalje poruku za 558. Prodaje ga njegov rodjak iz Krusevca ili Varvarina.
Evo kandidata iz Kragujevca
http://www.polovniautomobili.com/oglas2777459/imt_558/

Prednje gume za pocetak, pa uskoro i zadnje, koliko vidim. Opet cena je odlicna obzirom da nije fiksna. Sad cu bas da ga okrenem..
 
ovaj ti je mozda i najbolje resenje,ovde ti je bar 50posto jasna situacija vidi se sta fali a cena prilicno korektna samo da dobro pogledas motor jer za tu cenu mi ne mirise na nesto zdravo u njemu a i da je los motor mozes mu malo ubiti cenu i uraditi punu generalnu i tada ces bar znati sta imas u njem,po meni mnogo bolje resenje nego da uzimas sa vec uradjenom generalnom

- - - - - - - - - -

a sto se tice krusevca i varvarina ja bih zaobisao u sirokom luku jer su 90 posto cista preprodaja
 
Koliko kostaju gume za 558? Prednje i zadnje? Cuo sam da mogu zadnje za 220e komad da se nadju nove record na pijaci 15og u Smederevskoj Palanci.

Generalna izadje za ovaj traktor sigurno oko 800e. za 549 je izmedju 650-700 pa sam malo dodao za jos jedan cilindar.
E sad, tu treba videti i menjac, hidrauliku, dal ima papire...
Niko se ne javlja. Zvacu ponovo.
 
14,9-28 su ti oko 32 000-35 000 din za jeftinije ni sam cuo a ni video ovo su cene kod mene u radnjama skoro sam gledao a prednje7,50-16 su 9800,racunaj za generalnu sigurno na 1000 evrica komsija i burazer relativno skoro radili na 539 i izaslo ih skoro 800 evra,jedino ako ne radis sam
 
znaci prednje 2x 10k = do 200e
zadnje 2x 300e = 600e (16.9 su jos skuplje)

Obzirom da su gume vidno lose, pod uslovom da je motor dobar, platiti traktor oko 2200e
 
od prilike tako,gume sa slike koliko vidim mogle bi za prvo vreme da posluze dok se ne povratis od finansijskog izdatka oko kupovine a kasnije jedne po jedne,i mene to ceka nego nikako da se odvoji dovoljno za to a treba mi oko 700 za ursusa c 355
 

Jesam. Sad si me potsetio i cuo sam se sa covekom. U petak treba da se cujemo ponovo i da se dogovorimo da odem kod njega. Covek je bas korektan i ne deluje mi kao prevarant. Imaju tesku masineriju jer rade 300ha pa im je ovaj traktor postao visak. Kaze da dodjem da ga pogledam, i da mi moze obezbediti prevoz ovog traktora do Kragujevca kamionom kada njegovi ljudi budu prolazili u ovom pravcu.
Sad sam se cuo sa ujakom. Kaze da je slobodan kad god da krenemo.
Javicu vam sta sam sa ovim traktorom iz Sente uradio. Kako stvari stoje, 99% ga uzimam obzirom da je best buy u Srbiji.


Montoya, dobri traktori koje sam video su papreno skupi pa sam razmisljao u pravcu da kupim bas nesto jeftino i radim generalnu. Nemam 4500e.
 
komso ovo ti i nije bas jeftino da ne bude posle do soluna sto somuna citaj da nisi bio put dzabe nije senta bas blizu,sad sam se setio ima covek u mom kraju a blizu tebe oko 30km imt 560 sa kabinom u originalnom stanju sa ja mislim oko 800-1000 rc za 4000evra koliko ga ceni samo ne znam da li je prodat jer je u pitanju deoba imovine dva brata,a i ovaj iz oglasa nije bas skorasnjeg datuma znaci dfa se prilicno dugo prodaje
 
Od svih do sad pogledanih meni kao najbolji deluje onaj 560 sto je cuvao ovce,a cena nije fiksna.
A onaj 445 sa gumama od 539 i cenom 3200 ne bi ni iso da gledam.
Komsija pre par godina uzeo u okolini BG-a 445 za 2000e,samo sto nije nalickan i osim nekih sitnica nista nije ulagao u njega.
 
Jos da je bio garaziran i da ga je baba vozila onda ko iz Nemacku da je dosao, bre. :osmeh:
Salu na stranu, vidi se po polugama da li jeste ili nije vukao neku radnu masinu a po farbi se vidi da je vozen po kisi i suncu, verovatno kada se islo u obilazak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh