Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Marko,terao sam 560 od 90 -2005-e i ne bih ti ga preporučio,možda 558 ali 560 ne.Ja sam mislio da je taj univerzal 2200 ali po ceni preko 3 hiljade ne vredi.
 
Znam ja kolega za bolje, radim i sa drugim traktorima a mogu i da priustim bolje, ali za sada 560 zadovoljava moje potrebe, i bez problema mi sve odradjuje....
Nisam mislio na tebe,nego sam uopšteno naveo-i za mene je 560 bio najbolji dok nisam kupio zetora:teži,stabilniji,veća okretnost,5 brzina,manji potrošač,manje bučan-jednostavno je mrcina u odnosu na 560.Jedino mu hidraulika nije precizna kao kod IMT-a.
 
Kukulele, vise ne gledam ni jedan jedini oglas, niti se raspitujem.
Sav moj fokus je usmeren na ovog zetora 5718. Za dva dana idem u Sentu (mozda tek u ponedeljak obzirom da ne mozemo vikendom napraviti kupoprodajni ugovor u sudu) da se uverim u tekst oglasa (da je zaista takav), i, ako Bog da, da bude moj. Vec sam i prevoz obezbedio.
Vec sam video oglas pre nego sto si ga ovde postavio, ali si me potsetio na njega pa mi se upalila sijalica da je to zapravo idealna kupovina za mene.
 
Kukulele, vise ne gledam ni jedan jedini oglas, niti se raspitujem.
Sav moj fokus je usmeren na ovog zetora 5718. Za dva dana idem u Sentu (mozda tek u ponedeljak obzirom da ne mozemo vikendom napraviti kupoprodajni ugovor u sudu) da se uverim u tekst oglasa (da je zaista takav), i, ako Bog da, da bude moj. Vec sam i prevoz obezbedio.
Vec sam video oglas pre nego sto si ga ovde postavio, ali si me potsetio na njega pa mi se upalila sijalica da je to zapravo idealna kupovina za mene.

I cena je pristupačna.Ja sam u pregovorima za zetora na ovoj stranici http://poljoinfo.com/showthread.php?91-Zetor/page145
 
Video sam oglas na kupujem prodajem da ga prodaje tvoj zemljak iz Kikinde. Koliko je to sada jako? Meni se iskreno ne svidja. Nema one njegove originalnosti, kakva god da je.
Ajd pa da se castimo medjusobno ako obojica pazarimo :)
Cak sam hteo da te pitam dal imas vremena na dva,tri h da te u subotu pokupim, pa da odemo zajedno do Sente obzirom da si tu blizu i da poznajes Zetora?
Inace, u oglasima ih nikad vise nije bilo. Svaki dan po dva, tri. Ipak, kada nesto resim, ne mogu da cekam :)
 
@markokg 1982,nemoj mnogo da se zaleces niti da se zagrejes previse pa da se posle razocaras ka vidis uzivo,nije da ti solim pamet ako si vec resio nego onako drugarski dajem savet,mada sam i sam takav kad resim da nesto kupim ja bi to istog casa a ponekad je i bolje sacekati pa i mesec dva:sreca:
 
Hvala na savetu. Ne zalecem se. Obuzdavam se koliko mogu :osmeh:

Cak planiram da u povratku pogledam ovog koji izgleda jako lepo. Plasi me malo sto je iz Rume (sklapan mozda) ali glupo je preskociti ga.
http://www.kupujemprodajem.com/ZETOR-5711-3524197-oglas.htm?filter_id=5839868

Ovog sam isto zvao. Trazi 3.000
http://www.polovniautomobili.com/oglas2766741/zetor_5718/
ali mi nije ostavio dobar utisak. Prvo sam pricao sa sinom pa sa njegovim ocem.
"Ludilo traktor, samo sto je posejao 15ha. Znas sta je 15 hektara,,sta drugo imam da ti pricam..."
Pa sam odustao.
 
pogledaj isto na polovniautomobili imas,mada si verovatnio vec video,zetor mislim da je 6718 po meni izgleda realno a cena mu ne pise moras da pozoves,mesto je petka kod pozarevca a 1977 god
 
Video sam oglas na kupujem prodajem da ga prodaje tvoj zemljak iz Kikinde. Koliko je to sada jako? Meni se iskreno ne svidja. Nema one njegove originalnosti, kakva god da je.
Ajd pa da se castimo medjusobno ako obojica pazarimo :)
Cak sam hteo da te pitam dal imas vremena na dva,tri h da te u subotu pokupim, pa da odemo zajedno do Sente obzirom da si tu blizu i da poznajes Zetora?
Inace, u oglasima ih nikad vise nije bilo. Svaki dan po dva, tri. Ipak, kada nesto resim, ne mogu da cekam :)

Ne poznajem ja druže tog zetora,samo sam ga video u oglasima.Na slikama lepo izgleda.Da li je on vlasnik.Ako nije onda beži od njega jer suviše lepo izgleda za te pare.
Što se ovog zetora tiče ima dosta inovacija.Zadnja njegov predlog je bio da za njega dam:zmajevku od 7t,muško tele od 2,5 meseca i 1000E.Od ulaganja još ima;Da se ubaci menjač sa dvostepenim kvačilom i da se uradi generalna motora (za sada ne troši ulje) i da se ofarba.U menjaži bi me izneo oko 4,500 plus menjač,generalna i farbanje (to ne znam koliko bi me iznelo).Još nisam ništa odlučio.
 
Ne poznajem ja druže tog zetora,samo sam ga video u oglasima.Na slikama lepo izgleda.Da li je on vlasnik.Ako nije onda beži od njega jer suviše lepo izgleda za te pare.

Uh, jbg, kaze da se vodi na nekog dedu, i da on prvo zeli da ga prebaci na njega (probace sutra) pa onda da ga proda meni....
Onda mu je, pretpostavljam, i stalo da spusti cenu, ako se traktor stvarno lepo pokaze...
Mada, koga god da sam zvao, ni jedan nije prodat. Slabo se danas dolazi do para...
Dobro cu da otvorim oci a papire cu takodje da pregledam.
 
http://www.mojauto.rs/polovni-tarktori/1128894_DEUTZ_FAHR_7506A_1984_god

Vidiš ovaj mi se isto svideo.na jednom mestu je iz Kovačice a na drugom iz Pančeva.Koliko već tražim traktor već sam ih apsolviro.
Bolje ti je da nađeš nešto bliže pa da možeš da se raspitaš i par puta da ga pogledaš.Na papire pazi.Neka ga odmah prepiše na tvoje ime.Čudi me da ga nakupci iz Sente nisu kupili.
 
Nemaju ljudi danas pare na pretek,a i ti sto imaju sigurno nece da ih spucaju u Zetora starog preko 30 god. koji kostaju po 4 ili cak 5 hiljada evropskih.Ja licno mislim da su ti sto se mesecima vucu po oglasima prenapumpani,znaci treba se dobro cenkati ili zaobici.
I da vam kazem da su mnogo manje izraubovani traktori na jugu srbije nego u vojvodini,samo sto je manja ponuda kod nas na jugu.Znam mnoge traktore koji su stari po 20 god. a imaju po 1000rh ili nesto manje-vise,sto je u vojvodini gotovo nemoguce.
 
@aca opel,ja takodje mislim da je situacija upavo takva u vojvodini se bas puno radi dok dole neuporedivo manje
@kukulele,i ja sam komsiji aludirao na tako nesto blize al reko ajd da ne preterujem mozda se naljuti vidim da se bas zagrejao za ovog zetora,nije mu lako razumem ga u potpunosti
 
Kukulele,ja gledam traktore ima godinu dana oko 70 ks,5 ks gore i isto sam primetio sto i ti,jedan traktor na 2 lokacije,naravno prvo na jednom,pa na drugom mestu,pa cu zato kad mi se ukaze prilika kupiti nas novi traktor,ili imt ili rakovicu,ali ako mi slucajno izleti neki teski krs za povoljne pare pa da ga sredjujem,necu bezati od toga,na taj nacin sam kupio 542,sredio ga i divota. Mogu i sad da kupim,ali cekam da skupim jos malo za ucesce,da mi sto manje ostane za kredit.
 
Nemaju ljudi danas pare na pretek,a i ti sto imaju sigurno nece da ih spucaju u Zetora starog preko 30 god. koji kostaju po 4 ili cak 5 hiljada evropskih.Ja licno mislim da su ti sto se mesecima vucu po oglasima prenapumpani,znaci treba se dobro cenkati ili zaobici.
I da vam kazem da su mnogo manje izraubovani traktori na jugu srbije nego u vojvodini,samo sto je manja ponuda kod nas na jugu.Znam mnoge traktore koji su stari po 20 god. a imaju po 1000rh ili nesto manje-vise,sto je u vojvodini gotovo nemoguce.
Sto je nemoguce pa kod mene ima sigurno 20 i vise traktora sto im gazde imaju po par lanaca zemlje a imaju traktore ,jednostavno ljudi oce da imaju svoj traktor iprikolicu,pa moj ujak ima 10 lanaca zemlje, traktoru je 7 godina nama 200 sati dao zemlu u arendu a traktor nece da proda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh