Koja je trenutna cena balirane lucerke(deteline) u vašem selu?

Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

0.5e bala je vršena detelina i to male bale 9-10 kg, a letos bila na njivi 0.2-0.3 e
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

tole zr je napisao(la):
Dr.Gruja je napisao(la):
nikitovic je napisao(la):
ja sam kupio 1000 bala deteline i to lepe bale po 0,5evra po bali pre jedno 15 dana
:sta: :sta: :sta:
23 din. po bali kosta presovanje, ako platis radnike za utovar i istovar to košta 12 din. po bali.
Mozda je kupio od onih sto sklanjaju bale po kukuruzu i tovare nocu ::namigivanje::
A gde je kosenje i grabljenje/ :nono: :udri: ::lose::
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Molim vas da mi neko odgovori, moze i na privatnu poruku, koje su dimenzije bala sa detelinom-senom,tezine 13-16 kg, okvirne dimenzije mi trebaju ?
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

DUSAN je napisao(la):
molim vas da mi neko odgovori, moze i na privatnu poruku, koje su dimenzije bala sa detelinom-senom, okvirne dimenzije mi trebaju ?
gledajuci sa cela:
visina-sirina-duzina
45-45-80
u cm izrazeno.
to su ti neke srednje "vrednosti" jer sve to zavisi od tipa i velicine prese koja presuje balu!
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

jako tesko...120.130.do 200...al' uglavnom za sada jako tesko!
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ja moju prodao po 90,oo po bali, kisla i zadnja godina probila trava tako da mislim da nije loša cena. :cao:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Pozarevac cene od 27.01.2011
cista detelina bale od oko 10kg prvo kosenje izuzetan kvalitet sav list ubali cena 85din.
cista detelina bale od oko 8kg cetvrto kosenje srednji kvalitet mnogo manje lista u bali balirana dosta suva 80din
mesana detelina sa travom (zitnjaca) 8-12 kg cena od 65-75din
ako je neko zainteresovan za onu prvu mogu da slikam balu imam oko 800 bala
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

marijaianja je napisao(la):
Pozarevac cene od 27.01.2011
cista detelina bale od oko 10kg prvo kosenje izuzetan kvalitet sav list ubali cena 85din.
cista detelina bale od oko 8kg cetvrto kosenje srednji kvalitet mnogo manje lista u bali balirana dosta suva 80din

mesana detelina sa travom (zitnjaca) 8-12 kg cena od 65-75din
ako je neko zainteresovan za onu prvu mogu da slikam balu imam oko 800 bala

Slab si ti trgovac "prike" :haha: :haha: extra detelina jeftinijna od druge klase :sta: :sta:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Druga kosidba je najbolja, ali izmedju prve sa izuzetnim kvalitetom i svim liscem i cetvrtog otkosa sa dosta manje lisca i manje kilograma... prosudi sam! Niko nema pojma koji je otkos po redu u bali!
Ja sam rekao da si slab TRGOVAC!!!
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ja sam pre dva dana kupio Lucerku po 150 din, a prodao livadsku travu po 105 din po bali. Bale i jedne i druge trave su teske od 15 do 17 kg
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Jesi li "on" ili "ona" da ne pisem bez veze :cao:
Mogao/la bi se predstaviti u adekvatnoj temi :ppozdrav:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Samo jednim pogledom se vidi koje je košenje po redu. Prva detelina je krupna i ovce nece da je jedu a kod nas ima malo krava,cena zavisi od ponude i traznje, inace ja se zovem Malisa. Ako sam slab trgovac ti kupi od mene pa preprodaj,a sutra cu da ti slikam balu pa ti vidi :cao:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

pa zar ja nisam napisao koje su cene bile poslednjeg pijačnog dana u Požarevcu
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Kupio sam od komsije 500 bala po 140din.bale oko 15kg,i jako kvalitetna detelina. :cao:
 
Nazad
Vrh