Koja je trenutna cena balirane lucerke(deteline) u vašem selu?

Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

JUce jedan drug prodao stotinak bala lepe deteline po 150 din(nisam ga pitao da li je dobio novac :haha:),a ja sam prodao desetak bala "neke"deteline po 130 din.Naisao jedan pa navalio,ajd reko'da ne odbijem staru mustteriju a i on mi je drugi ove zime. :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Jednostavno nema ko da je kupi.Brat od strica je kupio po 85 dinara balu ekstra kvaliteta još mu čovek doneo kući i pomogao da istovari.
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Matić je napisao(la):
Šta tu nije jasno?Svaka bala ima 15 kg pa puta 9.00 dinara po kilogramu i to ti je to.
Baca aj ti dodji na leto da ides sa nama da tovaris bale,mene zanese na zemlji procena iskusnih da nisu ispod 28kg bile,manijak terao presu i zategao do kraja,telili smo se dok smo tovarili.
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ćuti nisu ni moje lakše.Uvek žurim za rose da je ispresujem da se ne bi omlatila ali koliko god raspustio budu teške jer je mokra a nemam vremena da je radim kada spadne rosa.Dođeš lepo ti kod mene,samo voziš traktor i prikolice a ganci bacaju i denu,10 jutara ima tako da ti neće biti dosadno+koliko pojedeš i popiješ. :cao:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Farmer Bob je napisao(la):
JUce jedan drug prodao stotinak bala lepe deteline po 150 din(nisam ga pitao da li je dobio novac :haha:),a ja sam prodao desetak bala "neke"deteline po 130 din.Naisao jedan pa navalio,ajd reko'da ne odbijem staru mustteriju a i on mi je drugi ove zime. :haha: :ppozdrav:

Jeli ovo :haha: na moj racun. :sta: :ppozdrav:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

kod mene u selu ja prodajem balu po 180din,ostali traze od 200din do 2e. kako to da je kod vas tako jeftina?
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Imamo je mnogo.Da nije kislo prvo kolo bukvalno bi se gađali detelinom
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Dr.Gruja je napisao(la):
Farmer Bob je napisao(la):
JUce jedan drug prodao stotinak bala lepe deteline po 150 din(nisam ga pitao da li je dobio novac :haha:),a ja sam prodao desetak bala "neke"deteline po 130 din.Naisao jedan pa navalio,ajd reko'da ne odbijem staru mustteriju a i on mi je drugi ove zime. :haha: :ppozdrav:

Jeli ovo :haha: na moj racun. :sta: :ppozdrav:
NIje cika Grujo,slucajno se poklopile stavke trgovine.... :haha: (ne salim se).Sinoc mi pricao covek....
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

ja sam kupio 1000 bala deteline i to lepe bale po 0,5evra po bali pre jedno 15 dana
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Kod nas nema ni hrane ni kupaca. Status Quo. Tako je bilo još od proleća. Kome treba taj je pripremio i ne kupuje.
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

za 0,5 evra ni balu slame ne bih prodao u sred zime :nono: :udri: ::lose::
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

komsija mi prico da je prodo dobru za 150,pet prikolice,a kislu za 100,jednu prikolicu,imam i ja nesto kisle da prodam i mislim da to nije tako losa cena,a jedan covek u selu trazi 160-170 za balu dobre deteline(ja sam mu baliro)ali nisam jos cuo da je prodo nesto.detelina se najvise trazi krajem januara do pocetka marta i onda je najbolje prodati-najveca cena
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

detelina uvek ide,nekad bolje,nekad lose.
ja da imam 100kj,sve bi uspeo da rasprodam!
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Verovatno je tom što je po to prodao gorelo pod nogama samo tako.1000 bala za 500 eura pa to nema ni u zemlji kengura.Ja bi kupio po te novce odmah sada.
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Dr.Gruja je napisao(la):
nikitovic je napisao(la):
ja sam kupio 1000 bala deteline i to lepe bale po 0,5evra po bali pre jedno 15 dana
:sta: :sta: :sta:
23 din. po bali kosta presovanje, ako platis radnike za utovar i istovar to košta 12 din. po bali.
A gde je kosenje i grabljenje/ :nono: :udri: ::lose::
 
Nazad
Vrh