Kembridž-valjak

Pa da.Verovatno kao i plugovi obrtači:haha:
 
Zna li možda gde može da se kupe prstenovi za kembridza i kolko para.Dali vredi raditi ili uzeti kopletnog? Jer imam glatki valjak od 3x1m kopirajući pa sam mislio da napravim baterije za njega i da iskoristim taj ram.
 
Diklofen daj slike tih valjka.

---------- Poruka napisana u 01:23 ---------- Prethodna poruka je at 01:18 ----------

Dragan Nb da valja jos jednom da bi bilo to uradjeno kako treba. Jer valjak u prvom valjanju , kao sto se vidi na fotografiji , sluzi samo da usitni zemlju. A u drugom prohodu suzi da sabije zemlju.
 
Jedan par diskova (puni i nazubljeni) je tačno 10cm, tako da na 3m treba 30 pari, Robert je mislio na cene polovnih, to je teško naći uglavnom vajska ili vašari, cene novih bolje da ne pitaš nisam siguran a koliko se sećam, kad sam se ja zanosio idejom da ih pravim, mislim da je cena 2,5 do 3 evra kg, a jedan par je težak izmedju 16 i 25kg zavisi od prečnika.:osmeh:
 
Diklofen daj slike tih valjka.

---------- Poruka napisana u 01:23 ---------- Prethodna poruka je at 01:18 ----------

Dragan Nb da valja jos jednom da bi bilo to uradjeno kako treba. Jer valjak u prvom valjanju , kao sto se vidi na fotografiji , sluzi samo da usitni zemlju. A u drugom prohodu suzi da sabije zemlju.
To je vec lepo uradjen posao:osmeh:
 
Danas sam resio i problem valjka bio sam u Jugokomerciju i kupio ovaj valjak
krembridz2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
S opruge se podignu ima mogucnost podizanja cele sekcije ali meni je potrebno samo ovi diskovi taj ram nece biti za to preradicu ga u ovako nesto
Sutra mi stize pa cu slikati i postaviti slike
 
Koliko je bilo para valjak?
Platio sam ga 3500 eura

---------- Poruka napisana 15-11-11 u 22:08 ---------- Prethodna poruka je 14-11-11 at 18:07 ----------

Platio sam ga 3500 eura
Od ovih baterija sa ovog valjka i od vucne tanjirace bih pravio ovako nesto
11ihkbd.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
50ilva.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
kembridzsklopivi03.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
soa26x.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Evo i snimka kako to funkcionise
 
Nazad
Vrh