Kembridž-valjak

Ne mogu tačno da kažem kolko ima jer nije fabrička on je tolko reko ali meni se čini da ima više od 750kg bar kako ga upoređujem sa prskalicom.
Valjda razlikujem odlivak od lima.
 
Nesumnjam u vašu stručnost,ako je odlivak liči mi na onaj iz agro-factory,to je čini mi se šuplje izmedu zvezde i prstena,deluje teško u transportu jer je daleko od traktora,bogami kod mene krilo nebi taj čekrk digo
 
Nesumnjam u vašu stručnost,ako je odlivak liči mi na onaj iz agro-factory,to je čini mi se šuplje izmedu zvezde i prstena,deluje teško u transportu jer je daleko od traktora,bogami kod mene krilo nebi taj čekrk digo

Komšiji je napravio skoro isti bez onog čekrka i bogami dvojica treba dobro da uhvate da bi digli i zato smo mi naručili da napravi i to za dizanje ne znam videćemo u radu kako će se pokazati ako ne bude radio kako treba prepravimo da bude dobar. Evo još jedna slika

2d7shdv.jpg
[/IMG]
 
@mindjušar
Pokušajte malo odmerenije i korektnije da komentarišete postove ostalih članova. Nepromišljenim a ponekad i uvredljivim izjavama već ste počeli da iritirate cenjeno članstvo. Ništa lično, već samo prenosim ublažene komentare i žalbe iz PP koje sam dobio ja i još poneki urednik.
 
Istina zna da boli,ali nekima je lakše da se ljute i tužakaju nego da stave prst na čelo pa se malo preispitaju,ništa zlonamerno nije,to su samo iskustva moja,a neželim nikom da plati školu koju sam ja platio,ja sam počeo sa 4ha zemlje,da neradim pametno,nebih danas imao to što imam,nekad nije dovoljno biti vredan i samo raditi,treba i misliti,da bi se uočile načinjene greške,ja kad pogrešim izvinem se,kao gore,a pogrešiti svako može,samo dali će to prihvatiti u tome se razlikujemo :cao:
 
Izvinjavam se,to je pravi odlivak,naš domaći,iz Zrenjanina,delovalo mi na prvi pogled prvih slika da je limeno zavareno,

Nema problema ljudi smo svi ponekad pogršimo.Cenim ja vaše znanje zato imamo Forum da razmenimo znanje,iskustvo i informacije. Možda sa slike se čini kao da nije odlivak zbog lošeg kvaliteta slika.
 
Poslednja izmena:
Ne,učinilo mi se za sastav kalupa gde je malo procureo liv da je var,mnogi nerazlikuju prstenasto- zvezdasti (kembridž) valjak od paker valjka
 
Koja firma iz Zrenjanina pravi te odlivke i koja je cena jednog para.
Da li koristite kembridz i za kukuruz i zasto je to dobro?:ppozdrav:
 
Ako misliš posle setve kukuruza kod nas ih dosta koriste.Ja lično nemam mu.. za to jer se bojim pokorice.
Dobija se bolje prijanjanje semena i samo ukorenjavanje,ujednačenije nicanje i naravno mnogo veći učinak zemljišnih herbicida.
 
Diklofen Oce zemlja da ih pojede , ali ne tako brzo. Ti valjci mogu da rade na hiljade hektara , pa tek onda da progledaju. Nemacki sivi liv je mnogo bolji od naseg srpskog , a i obrada metala je mnogo bolja. Zato nemojte se plasiti starih stranih masina. ALI IPAK PRE KUPOVINE POGLEDAJTE DOBRO STA KUPUJETE.
 
Nikada Nemački liv neće biti bolji od našeg.Nije ni približnog kvaliteta sa našim.E sad to što Nemci uvoze kvalitet ,a mi guramo fuš je druga stvar.
 
Nazad
Vrh