Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Koja je cena tih felni i guma?Kod mene jos uvek mogu da se nadju 11-20 gume.Kada smo radili kamionku skinuo sam sa kamiona 8 točkova u vrlo dobrom stanju tako da sam sada par godina miran.
 
Kod nas nema nikakav otpad kamiona a vulkanizeri ako imaju neku gumu to bude domaćinska cena.Felne sam našao za 30e po komadu a gume sam dobio na poklon.
 
Kod nas nema nikakav otpad kamiona a vulkanizeri ako imaju neku gumu to bude domaćinska cena.Felne sam našao za 30e po komadu a gume sam dobio na poklon.
Na 2 kamionske prikolice imamo trilex...vise od 10 godina kako ih vozim-pred sezonu dotegnem po potrebi i doduvam i to je sva muka.tockove komplet 11.2-20 cesto nadjemo na otpadu oko 50e komad.
Treca ima felne 22.5 i hoce ponekada sa se popuste srafovi,ali ne tako cesto.sve u svemu oba sistema su ok,i nista ja tu ne bi diro..
 
Jel ima negde da se nabave tubales felne za glavcinu sa zabicama?
Moze i u pp kontakt.


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Ne bih ja menjao točkove da nisam letos video da postoje tubeles felne za trilex glavčine.Malo se raspitao, tražio i našao.Nisam imao problema sa 11 kama za 10 godina i Bog zna koliko prevezenog tereta zamenjene 3-4 gume, redovna kontrola pritiska i dotezanje žabica po potrebi.
 
Gabaritna bocna svetla postavljena,jos reflektujuce trake i gotovo
959f563ddb4e3423109fd7e994c648de.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Moja Utva sandučarka od 7.2m teška je 5.600 kg.Patos je od lima 5mm, stranice metalne, rezervni točak a merena x puta.
 
E ja bio da pogledam koliko moja teska ali prefarbao sam tablicu i nista ne vidim dugacka je 7,2m to znam

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh