Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Spajki

Član
Učlanjen(a)
11 Okt 2009
Poruka
4.574
Koja je cena tih felni i guma?Kod mene jos uvek mogu da se nadju 11-20 gume.Kada smo radili kamionku skinuo sam sa kamiona 8 točkova u vrlo dobrom stanju tako da sam sada par godina miran.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
29.536
Kod nas nema nikakav otpad kamiona a vulkanizeri ako imaju neku gumu to bude domaćinska cena.Felne sam našao za 30e po komadu a gume sam dobio na poklon.

srdjan7

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
3.568
Kod nas nema nikakav otpad kamiona a vulkanizeri ako imaju neku gumu to bude domaćinska cena.Felne sam našao za 30e po komadu a gume sam dobio na poklon.
Na 2 kamionske prikolice imamo trilex...vise od 10 godina kako ih vozim-pred sezonu dotegnem po potrebi i doduvam i to je sva muka.tockove komplet 11.2-20 cesto nadjemo na otpadu oko 50e komad.
Treca ima felne 22.5 i hoce ponekada sa se popuste srafovi,ali ne tako cesto.sve u svemu oba sistema su ok,i nista ja tu ne bi diro..

igordulic

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2010
Poruka
2.379
Jel ima negde da se nabave tubales felne za glavcinu sa zabicama?
Moze i u pp kontakt.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
29.536
Ne bih ja menjao točkove da nisam letos video da postoje tubeles felne za trilex glavčine.Malo se raspitao, tražio i našao.Nisam imao problema sa 11 kama za 10 godina i Bog zna koliko prevezenog tereta zamenjene 3-4 gume, redovna kontrola pritiska i dotezanje žabica po potrebi.

Vrh