Kako vi istovarate kukuruz u klipu ??

Ovaj seljak je koristio ovaj transporter samo 4-5god , a sad mu sedi u hangar na tavan . Ja sam ga pitao da mi proda , a on , on je i zaboravio da ga ima. Meni se mnogo dopada , samo neznam kako radi onaj prvi trakasti transporter , da li on moze da dovuce kukuruz do ovog transportera koji dize kukuruz?
 
potrebna mi je pomoc .Elevator od 8metra do koje visine dize kukuruz kao I elevator od 9metra do koje?Unapred zahvalan
 
pa onaj od 8 metar diže na 14m a onaj od 9m ako nema vetra može da dobaci i do 16m :haha: kakvo pitanje ako je on dugačak 8m može li da dobaci kukuruz na 8 metara jedino ako ga ispraviš kao lansirnu rampu u HYUSTONU upotrebi pitagorinu teoremu pa izračunaj
 
ja sam lepo pitao jer nisam imao iskustvo a da bi izracuneo potrebno je joz parametra kao ugao pod kojim nosi kukuruz
 
ako ti radi pod uglom od 45 st. onda ti je visina oko 6.4 m,katete su ti onda iste duzine, to je po meni podnosljiv ugao ,moras jos da obratis paznju na kolicinu ubacenog kukuruza u elevator,ako preteras hoce da ispada iz elevatora , a to opet malo zavisi od dubine elevatora i brzine istog....aj zdravo
 
20min. 6t :cool:
attachment.php
 
Nazad
Vrh