Kako sam stekao imovinu ??

Nema gde vise da se zaposli. Narocito nema onih radnih mesta gde mozes da ides da se odmoris pa kad dodjes kuci udri po poljoprivredi onako odmoran i cio sa sigurnom platom na kraju meseca.

Da li si pročitao ovu temu.Ako je pročitaš videćeš kako ljudi napreduju.
Šta si se vezao plate-pa ti sa 100ha možeš da kupiš mene i još par njih sa svim platama.
Ako ti moja plata smeta da ti napreduješ hajde da se promenemo.
 
Da li si pročitao ovu temu.Ako je pročitaš videćeš kako ljudi napreduju.
Šta si se vezao plate-pa ti sa 100ha možeš da kupiš mene i još par njih sa svim platama.
Ako ti moja plata smeta da ti napreduješ hajde da se promenemo.
što se vas dva neizdivanite u kafani negde tamo u kikindi,ovako se samo bez veze prepucavate
a i ovi urednici su postali mnogo mekani
 
Zašto se ti baviš poljoprivredom ako si u gubitku.Odgovor na ovo pitanje je odgovor na tvoje pitanje.Zaposli se i imaćeš čistu zaradu i rešiš problem rada sa gubitkom.
Jes' da idemo u off, ali mora se odgovoriti. Ja se bavim poljoprivredom I nisam u minisu I to bez subvencije, a sada koji je moj dobitak, moja stvar. Cenio sam tvoje postove dok nisi bio subvencionisan I dok si se borio, a sada kada si verovatno na suprugu ili tastu registrovao gazdinstvo, promenio si smer za 360 stepeni I zaboravio si kako si pisao predodnih godina.
 
Имовину је стицао мој ђед,мој отац и сад је ја радим..Како је стечена,стечена знојем и радом,од резаре,тј пилане,услуга камионима,поврћа и млијека...Рад,рад и само рад..Додуше све што је стечено пре рата,рат је однео,тј комшије нам драге муслиманске вероисповести,ал опет се радом све врати,не треба одустајати..Рад и рад и само рад...Битно је здравље,а остало иде лако.
 
Jes' da idemo u off, ali mora se odgovoriti. Ja se bavim poljoprivredom I nisam u minisu I to bez subvencije, a sada koji je moj dobitak, moja stvar. Cenio sam tvoje postove dok nisi bio subvencionisan I dok si se borio, a sada kada si verovatno na suprugu ili tastu registrovao gazdinstvo, promenio si smer za 360 stepeni I zaboravio si kako si pisao predodnih godina.

Moram odgovoriti:
-Gazdinstvo nisam na nikog prebacivao
-I dalje zastupam isti stav
-Možda me nisi razumeo u vezi isplativosti bavljenja poljoprivredom-smatram da ima zarade ali uz mukotrpni rad (mnogo rada za malo para ali ima i goreg)
-2 godine sam bio bez subvencija i preživeo sam dok su mnogi muljali ne bi li na bilo koji način došli do istih i kojima sada smeta moja plata ( ne mislim na tebe jer si uvek bio protiv subvencija)
-izuzetno mi smeta kada neko sebe smatra poljoprivrednikom jer je uplatio PIO,a do juče je radio u nekoj firmi ili i dalje radi i napada onog koji je u radnom odnosu i bavi se poljoprivredom jer sa platom ne može da preživi
-.....
 
Imas lajk, nesto si mi bio sumljiv. :ppozdrav: Protiv sam subvencija, bas zbog tog muljanja I nekih koji ginu za tu bednu crkavicu, ma koliko znacila, ''domacin u dvoristu, a slepac u dusi''.
 
Imas lajk, nesto si mi bio sumljiv. :ppozdrav: Protiv sam subvencija, bas zbog tog muljanja I nekih koji ginu za tu bednu crkavicu, ma koliko znacila, ''domacin u dvoristu, a slepac u dusi''.

Ja ne bih bas rekao da su te subvencije crkavica... Za proslu godinu sam naplatio 240 000 din za krave, 120 000 za bikove, 80 000 za svinje, plus subvencije na zemlju... Ja to ne bih nazvao crkavicom...
 
Evo i ja da kazem kako imam imanje,pradeda mi je bio jedan od vidjenih ljudi u Sjenici cuveni gazda i trgovac i nosilac zlatne karadjordjeve zvezde sa macevima,steko prilicno imanje i ducane u gradu,ali dodje rat i pradeda kulak oduzmu nestokomunisti nesto komsije muslimani,ali deda se vrati iz rata(cetnika)i krene sve iz pocetka samo rad i poljoprivreda jer drugo nista i nije mogao da radi kao sin kulaka i cetnik,a samo je branio svoju zemlju i rod,no radi i radio i povratio ponovo dosta oduzete zemlje,napravio nove stale,pomocne zgrade masine,sad sam ja nastavio da radim iako sam pravnik po struci ali necu da dozvolim da mi propadne imanje a ja da radim za neku platu kod ko zna koga i kako.evo sad i ja gradim izgradio sam toviliste za bikove kupio jos jedan traktor nesto zemlje i tako.Znaci rad i pravda ce pobediti kad tad.
 
Ja ne bih bas rekao da su te subvencije crkavica... Za proslu godinu sam naplatio 240 000 din za krave, 120 000 za bikove, 80 000 za svinje, plus subvencije na zemlju... Ja to ne bih nazvao crkavicom...
Nista protiv, daj Boze da naplatis ove I 500 000 din, Bogami ti treba da budes prvi 16 marta.
 
Sto pojedince boli, zasto se ja nisam registrovao, nikada mi nece biti jasno. Valjda je to vise novca za vas. `@ Pocerina Valjda da podrzis ovu politiku, mozda se promeni pa drugi ne nastave subvencionisanje.
 
Nazad
Vrh