Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

NO coment

JUče sam pročitao da je u REIK Kolubara pronađen bager koji je ukraden u Novom Sadu.Šta reći :nono:
 
2ahxlyq.jpg

:haha: :ppozdrav:
 
mom ujki u tri meseca,krali naftu iz traktora...kad god ode u kafanu i zapije se oni ukradu,treci put ode u kafanu i kao izasao da pisa i brzo kuci,navata ih da vade naftu i pripuca oni bez pobacali kanistre pune i prazne ostali otisci svuda...pozvao miliciju rekao da ima kanistre sa otiscima lopova rekli su da obezbedi mesto docicedu ujutro,ujutro opet zovi kazu docicedu do podne ako nedodju cekacemo drugi put...da nepoveruje covek svojim usima da ih tu neko stitio :udri: inace steta u prva sva puta je bila preko 300e (ulje,nafta,mazalica,topling,kardan od kombajna :sta:i kljucevi neki) Pitam se da je slucajno upucao nekog dal bi i onda rekli docicemo drugi put :zli:
 
Ovo je zemlja koja štiti lopove, dobro nije nadrljao što je pucao u naseljenom mestu, bilo je i takvih slučajeva u našem kraju....a da je ranio nekoga verovatno bi sada ujki išao u posetu :udri: :udri: :udri:
 
Moj drug član foruma John, pre par godina pucao u lopove. :haha: Umesto sačme u patronama bila so. Čuo je samo kako vrište. :haha: Nisu zvali policiju a koliko znam nisu više ni došli da kradu. :D Verovatno se ta informacija proširila u nekom nezvaničnom lopovskom sindikatu ili sličnoj organizaciji, pa ni drugi radnici te delatnosti ne posećuju njegovu imovinu. :D :ppozdrav:
 
Znači @John je presolio lopovima, razmotrićemo ovaj recept, da li je negde kupio municij ili je to sam pravio ? :D
 
Neznam da ima gotova sa solju.Mislim da je morao da otvara patrone,izvadi dramlije,stavi par najsitnijih i sipa so_Onda na presu za zatvaranje patrona i to je to.
 
I aj ne verujem da ima gotovih patrona sa takvim sadrzajem....
Moguce jedno da neko to puni na crno i prodaje,pa mu je sestra kupila ....
Ali kao sto rece kolega matke,ova zemlja stiti lopove,i to je lose ::lose::
Ja hvala bogu jos uvek nisam imao ti problema,ali i meni i caletu stoji tandzara pozadi vrata,on soli iz prizemlja,a ja sa sprata,jedan pogadja 100% :ppozdrav:
 
Da za sve si upravu. Jedan moj drug lovac tako sam dopunjuje metke. Dakle nema da se kupi fabrički punjen solju. Već to neko radi ručno u kućnoj radinosti. Verovatno izvadi sačmu i ubaci komadiće soli. Znam da su bili komadići sigurno.
 
Petar 90 je napisao(la):
..ali i meni i caletu stoji tandzara pozadi vrata,on soli iz prizemlja,a ja sa sprata,jedan pogadja 100% :ppozdrav:
hahaha Grobaru ovo jedobro :haha:, ima da ga osilite kao prase pred Božić ! :D :haha:
 
Ma ne mora da vadi,ima da se kupi prazan patron i ti sve sam upunis,ima i mali kucne masine za to,nekad se prvilo uci,pricao mi deda,nije se imalo kupiti gotov patron....

@matke

Moji nisu punjeni solju,stoji trap za prepelicu i pucam u noge ako neko naidje.....
Pa kad mu najeb... kolenca nece moci da ustane ni za vodu,a kamoli da pomisli da opet ide u kradju :ppozdrav:
 
Nekako mi ovi predhodni postovi dosta slani.Od kupljenih sa solju, pa od komadića soli kojima se to puni.Šta biva sa solju kada se aktivira kapisla i barut odradi svoje, kako se so kreće a da se ne rasturi i koliko daleko id......
 
Nikola.KV je napisao(la):
Neznam da ima gotova sa solju.Mislim da je morao da otvara patrone,izvadi dramlije,stavi par najsitnijih i sipa so_Onda na presu za zatvaranje patrona i to je to.
Nema gotova @Zexfot nije dobro razumeo sestra mi je donela zet se ispraksao u pravljenu a neznam kako pravi samo znam da deluje ali vidim da i ti znaš sistem s obzirom da mi je zet iz tvoje okoline odnosno okoline Kraljeva. :D ::svaka cast::
On je imao problema sa kradjom lubenica. ::lose::
 
Ukradoše mi prekjuče nosače rotora sa spremača majku im lopovsku! Ima li neko sliku da vidim kako izgledaju pa da napravim? Spremač je sa duplim rotorima
 
Cvijo bar toga ima kod vas kod čokoladne braće a možda je i neko od njih pozajmio da ima za neki predstojeći vašar.
 
nema tražio sam danas pa ću morati praviti jer su novi skupi sigurno
Post je spojen: [time]1300568640[/time]
_________________________________________________
Kolegi su isti dan ukrali vetar sa pneumatske
 
Nazad
Vrh