Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

ladomiroff je napisao(la):
Ma ovi ameri i nisu tako glupi kao sto ih zamisljamo, vidi kako izlgeda tabla predupredjenja na njihovom imanju:

PRIVATE PROPERTY
NO TRESPASSING
Violators will be shot
Survivors will be shot again

Sto ce reci ne prilazi i ne prolazi, ko se usudi bice upucan a ako slucajno prezivi bice upucan jos jedanput

A zakon to dozvoljava i odobrava pa bujrum ko voli nek izvoli

ovo mi je najmoćnije :D
 
Kod nas u selu trenutno je najintenzivnije pustošenje sušara :udri:, za veče po par stotina kulena, kobasica, slanine, ne biraju, samo katanac presečen, sušara počišćena i idemo dalje..... :udri:
 
matke. je napisao(la):
Kod nas u selu trenutno je najintenzivnije pustošenje sušara :udri:, za veče po par stotina kulena, kobasica, slanine, ne biraju, samo katanac presečen, sušara počišćena i idemo dalje..... :udri:
Kriza bato,narod je gladan :nono:
 
eto da se pohvalim i ja , danas su me u Rumi ''odradili'' neki kokošari ::lose::

išao po vašeru , kupio sve što mi treba , odnio do auta , ostavio u gepek , ajde rekoh da obidjem još jedan krug i kada sam se vratio PRC :udri: iz gepeka odnijeto sve pa čak i kutija sa alatom i lanci za točkove koje sam jedva nabavio za moje gume
 
Pa jesi bio zakljucao auto?Kod mene u Beceju je haos.Zna policija ko krade i sa kim radi ali "ne moze se dokazati" Izgleda da cemo morati poceti pucati i sklanjati po ataru jer ovo ovde prelazi sve granice :zli: ::samo bes::
 
da te utesim nisi jedini meni su pre 2 godine odnelu punu kistru uniorovog alata :udri:
 
Više se ne krade sitno već krupno i što je najgore ne trude se ni da prikriju već ima slučajeva kad se hvale sa tim. ::lose::
 
uvijek je se kralo na krupno , i ja ako bi bio lopov krao bi na krupno , odradiš jedan posao ako prodje dobar si i manji je stepen rizika , odnos rizikovano-dobijeno je izbalansiran

mene više zabrinjava to što su ljudi spremni da rizikuju svaki dan i ''kokošare'' za sitne novce , taj način nikako mi ne ide u glavu , meni je sveukupno ukradeno nešto malo preko 100e
taj kada to proda na svome ''crnom tržištu'' ne vjerujem da može dobiti više od 20-30 , gdje je tu računica majku mu :sta:
 
kamo sreće da prepoznam stvari , uh ala bi bilo batina

ovdje kod mene i nemam problema sa lopovima , svi znaju da sam malo ''puknut'' na svoj način i ne kačaju se sa budalom , još kada sam za primjer polupao nekoliko glava baš nemam problema ni sa kime
a vjerovatno na to utiče i izjava ''za svakoga imam 400 maraka u džepu''
inače 400 maraka je kazna za fizički napad ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh