Kako povećati natalitet u Srbiji?!

Ja jos nisam ni nabavio total, imam ponudu po 670, al druge stvari trenutno radim.
A u vezi zenidbe, znate sta sam primetio, uvek te pozuruju oni ozenjeni, a oni samci i razvedeni jok😀
Imalo bi se na ovu temu stosta pisati , mozda bolje otvoriti zasebnu temu.
 
Ne bolje je da sa 50 godina života gura svoje dete u kolica, i da sa 60 godina ide na prvi roditeljski sastanak kod učiteljice. Pa ja sam najebo sa prohodavanjem svoje dece, 190 cm a ledja rovita, a deca mi se radjala sa mojih 29. i 3. godinu..
 
Мене најлепше било кад дођем у забавиште по дете,а тамо стриц и кум који имају по 6 банки и чекају децу да покупе. Е онда ја погано пашче се раздерем јаој људи имали веће лепоте него кад деде дођу по унучад у забавиште,а онда тајац и само чујеш мог кума како кроз зубе промрси "куме једи г...а"!🤣🤣🤣
 
Jbga skrenusmo malo sa teme ovde ako neko od admina nadje vremena nek otvori odvojenu..

To je krenulo na pocetku tako po gradovima jer jbga dosao i do nas divlji zapad ali sada krece i po selima da se primecuje taj trend kasnijih zenidbi mada i dalje je u gradovima dosta losije stanje. E sad, ima tu vise faktora cini mi se, jedan je taj koji je dosao sa zapada a to je parola "ima vremena za decu, kad cu da zivim ako necu dok sam mlad..." i onda to traje do 4 banke, ali ima i jedna druga stvar koju ja primecujem kod sebe u okolini gde poznajem dobre momke koje bi se rado zenili ali nije to lako kao sto je nekad bilo, sad je teze naci dobru/pristojnu zenu nego iglu u plastu sena.. Sve se to progospodilo, ide se na razna ugadjanja, pedikiri, manikiri a ovamo ne ume rucak da skuva pa jos kaze: "ja ni kod majke nisam kuvala oces tebi da kuvam".. Svacega sam se naslusao, tako da razumem i starije momke, isto tako i starije devojke, jbga tesko je naci normalnog nekog za zivot u ovo ludo vreme.. Ja sam imao srece da naletim na svoju zenu u srednjoj skoli pa sam kaparisao na vreme :D
 
Kada razmišljate o tome kada će te biti roditelji vi u 40-tim, mislite i o tome da li i kada će te Vašim roditeljima podariti najveću sreću u životu (nakon vašeg rodjenja) a to je da imaju unučad. Daleko možemo otići na ovu temu.
 
Al nesto kao mladozenja da kazem jeste da ne vredi na silu zbog okoline i "jer treba".
Druga gora stvar je kad roditelji zanemocaju i "dete" predje 4 banke pa kaze fali za uskrs farbanih jaja,nedeljom kolaca e onda se sete da im treba porodica.
 
Nazad
Vrh