Kada niste u traktoru, vozite

Na vw samo selen blokovi iz originala, jeste da su i do 7 puta skuplji ali zato nema brige dugo dugo.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Tesko da ces bilo sta pozitivno otkriti na autu od 30-ak godina starosti. Mada to godiste vrlo tesko da bi i nasao neku drugu marku a da je u koliko toliko pristojnom stanju. Samim tim eto hvalospeva.
Probaj de s nekim bar 7-8god starim pa mozda i vidis nesto...
 
Vidis Huntere u tom grmu upravo i lezi zec. Posto su kod nas pasati b 5.5 i b 6 masovni, a i golfovi noviji kad njihovi vlasnici menjaju komplet trapove i jos trista cuda onda kazu da je G II najbolji. Drugo pre neku godinu komsija proda G II za 1200 evra!!! Prosle godine tu neki kupovali za 950 i 1000 evra!!! Znaci jos se ljudi kunu u njega i placaju dobro, bar kod mene. Kad je tako sto ja onda ne bi mogo da proverim ima li tu nesto pozitivno i vredi li to?
 
Kakvi su putevi tacno bih se bolje proveo da skrenem u neke njive sas`golfac 2:unsure: iovako sve lupa i krci...radio odavno otpevao svoje...kasno je da se priviknem na neko udobno mece,cu da zaspim i sletim u neki jarak.
 
Ja ovog mog za to i koristim, njiva, livada, suma, to mu je. Podigo sam ga napred 25 mm i pozadi 40 mm tako da solidno ide van asfaltnih puteva.
 
A gde da nadjem kvalitetne selen blokove za auto staro 30 god, u lokalnim radnjama su imali samo set od 1000din??
Menjani su na nekih 6-7.000km, imam do kuce 1km makadamskog puta, to je bio glavni uzrok.
Golfa 2 smo imali 8 god, pre njega jettu 2 12god, suvisno je bilo sta pricati o tim kolima, imaju svoje mane, slazem se, ali to je za neku drugu raspravu..
Inace od juce ponovo gospodar prstenova
0e31b3a6fc6857fb4f841f9bc2d3802e.jpg
d5c6b46f7c5218ff79bba94805578aa7.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Deks imao sam takvog gospodara sa 2.3 motorom.6 godina je bio kod mene i dok ide nema boljeg a kad stane nema goreg.Trap kada počne da zeza dobiješ napad slepog creva i jektiku od njega.
 
Ja pre nego sto sam kupio ovaj G II gledao sam bas da uzmem neki sinhro. I nadjem jedan na izgled dobar, a nije bio nesto skup, mislim 800 evra, ali prodade se za par dana.
 
A tek golf 2 Country :) e taj bi baš voleo da imam, i 18 16v gti, ali fabrika u, al to je jako jako teško naći, bar ne za male novce... Al cenim da će ta vozila biti sve skuplja u budućnosti... Jang tajmeri...
 
Na koji nacin da podignem malo Lagunu ll?
Kada mi Santafe nije tu da mogu sa njom proci malo kroz atar, prilicno su nam dobri putevi al kaci onaj sredisni deo gde ne gaze rockovi traktora.
 
Jbg, ovaj je dobar u trapovima bas, danas smo se vozali, vidi se da ga je cova milov'o k'o baba unuce, sve do najmanje sitnice ispravno.
Videcemo vremenom, to je ipak kvalitet iz tih godina je bar...
Spontano je ispalo, bas nije bio u planu
Limarija - pravi je tenk
Ovaj je 2.0benz-plin, 140ks.
Ima lepu opremu, udobnost na zavidnom nivou, slozices se Maticu, ni francuzi mu ne mogu vodu nositi






Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kolege jel ima neko od vas Tiguana 08,09, 2.0 tdi?
Zanima me neko iskustvo i misljenje vlasnika,imam u ponudi jedan pa cisto da se raspitam jer mu je malo jaca cena.
 
Nazad
Vrh