Kada niste u traktoru, vozite

Уф уф тек кад ту цркне.....а правих мајстора слабо

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Уф уф тек кад ту цркне.....а правих мајстора слабо

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Шта да цркнем аутоматик...уз редовно одржавање нема му века...мајстора имам, брат ради у мимози у МБ сервису у Мартинцима...он ми одржава ауто...
 
@galicije83 видиш смајли на крају.....а и нисе односило баш на ауто.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ми смо имали 250Д прешли са њим 530 000 пре продаје, сада је власник нагурао до 820 000 за непуне 2,5 година колико је код њега...пали као мина...неподерива 124рка...мада и ови нови нису ништа лошији, напротив и оне прелазе 500 000+ од шале, а то што неко каже да мотори нису добри, јесте када их тераш на максисмуму нема тог мотора који ће прећи 500 000км онда...то се све издува до 200 000 и онда кажу, ето тај и тај мотор не ваља у том и том ауту...
 
Ja sam jesenas na mom 211 radio motor,pokidao mi 2zidna lezaja na radilici i iskrivio radhlicu..na 280000,a samo zato sto nisam slusao majstora,i skinuo u cip.
 
Ми смо имали 250Д прешли са њим 530 000 пре продаје, сада је власник нагурао до 820 000 за непуне 2,5 година колико је код њега...пали као мина...неподерива 124рка...мада и ови нови нису ништа лошији, напротив и оне прелазе 500 000+ од шале, а то што неко каже да мотори нису добри, јесте када их тераш на максисмуму нема тог мотора који ће прећи 500 000км онда...то се све издува до 200 000 и онда кажу, ето тај и тај мотор не ваља у том и том ауту...
Pa gde je taj lik išo,to ti je 125000 km/god.
 
To ti je kao u onoj priči gde razgovaraju dva prijatelja o putešestviju jednog od njih u Rusiju.Pomenu tip da su tamo pčele velike kao kokoške pa ga drug pitao ako su tolike pčele kolike su onda košnice?!On mu odgovori da su iste kao kod nas pa se ovaj zaprepastio i pitao kako onda uđu unutra te mu drug odgovori otkud ja znam kako uđu. :haha: Tako i ova kilometraža, ko zna.
 
Ima ljudi koji dosta provode u autu...Covek koji najvise prelazi da ja znam je jedan drugar veterinar i on tuce 90-110000 godisnje zadnjih par godina.A auto koji je najvise presao za kratko vreme je opel astra kojeg je drugar prosle godine kupio u martu a proizveden u januaru 2017.Na satu je bilo 298000km :).Znaci nije gasen....
 
To ti je kao u onoj priči gde razgovaraju dva prijatelja o putešestviju jednog od njih u Rusiju.Pomenu tip da su tamo pčele velike kao kokoške pa ga drug pitao ako su tolike pčele kolike su onda košnice?!On mu odgovori da su iste kao kod nas pa se ovaj zaprepastio i pitao kako onda uđu unutra te mu drug odgovori otkud ja znam kako uđu. :haha: Tako i ova kilometraža, ko zna.
Kao Mongolski petao.................. :haha: :ppozdrav:
Ima ljudi koji dosta provode u autu...Covek koji najvise prelazi da ja znam je jedan drugar veterinar i on tuce 90-110000 godisnje zadnjih par godina.A auto koji je najvise presao za kratko vreme je opel astra kojeg je drugar prosle godine kupio u martu a proizveden u januaru 2017.Na satu je bilo 298000km :).Znaci nije gasen....
Pa i to je samo neki 8000km/mesec:ppozdrav:
 
Mene gugl podseca na kilometrazu.I ovo je u Srbiji gde internet ne gasim pa belezi sve,ima jos nekih 40 hiljada Van Srbije.6 radnih dana nedeljno sa 4 nedelje odmora.Neki nedeljni prosek je 2000km.

 
Decko je napisao koliko su oni presli sa njim i do koliko je vlasnik posle njega nagurao ukupnu kilometrazu na satu a ne pise koliko je imao na satu kad ga je on kupio jer pretpostavljam da nije bio prvi vlasnik

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh