Kada niste u traktoru, vozite

Moze samo 1500kg . Meni je prik. teska 500kg , a jedna bojla Roto Drljaca je oko 1000kg. Znaci tu sam negde na limitu. To neznaci da je ja necu koristiti za vucu prikolice , samo dobro bi morao da pazim da ne predjem kilazu. Takodje dozvoljena tezina na kuku je 75kg.
 
Moguce . Bile mi zimske gume u gepeku . Slikacu je kad bude bila na ravno i sa prazan gepek. Jedino sto je prepravljeno na njoj je motor na zadnja vrata ( gepek ). Taj motor je pokvaren i prevezane su zice kao da je sve ok. Tako da se sad gepek ne otvara sam na daljinski.
 
Evo stigo je srpski auto u Svajcarsku.

2e5pf9l.jpg
nco407.jpg
 
Meni izgleda inpresionivno. Doduse nisam ga video u garazi , nego na kraju sela. Ali ne verujem da zaostaje za konkurencijom.
 
brankovic Ja licno nisam ljubitelj Golfa , moje misljenje je: da je japanac zakon. Normalno svako ima svoj ukus i potrebu.

- - - - - - - - - -

Ovde je 20 000chf , a sa jacim motorom je 26000chf.
 
Nemam nista protiv japanaca.Znam i da je kvalitet dobar.Najvise mi se svidja Honda. Ipak,meni trenutno najvise odgovara vw
 
Meni treba vasa pomoc. Ja sam pre neki dan kupio Hondu Akord. U krivinu oce malo da mi zatalasa volan? I to u svaku krivinu. Razmisljam da je dignem na lift, ali ne znam sta da gledam , jer auto pre 3 nedelje je preso tehnicki. A ovde na tehnicki gledaju spone , trapeze , amortizere proveravaju na masinu , imaju masinu koja seta tocak levo desno ( ne znam sta snjom proveravaju).
 
Meni treba vasa pomoc. Ja sam pre neki dan kupio Hondu Akord. U krivinu oce malo da mi zatalasa volan? I to u svaku krivinu. Razmisljam da je dignem na lift, ali ne znam sta da gledam , jer auto pre 3 nedelje je preso tehnicki. A ovde na tehnicki gledaju spone , trapeze , amortizere proveravaju na masinu , imaju masinu koja seta tocak levo desno ( ne znam sta snjom proveravaju).



Jeb*ga , nevaljaju vam putevi tamo ,popravite malo to,ako treba da vam pozajmimo Mrkonjićana na par nedelja.


@brankovic

I ja treba da pazarim ovih dana Golf 4 šta misliš uzimati benzin ili dizel i koliko para misliš izdvojiti orjentaciono.
 
Nazad
Vrh