Kada niste u traktoru, vozite

Evo i ja se ponovio!
dscn1265.jpg
 
Jel moguce da 2.0 tdi trosi ulje da je tako fabricki napravljeno da odredjenu kolicinu ulja trosi i da se ulje mjenja na 15000 km , inace je taj model golf kupljen u francuskoj nezanm dali covjek laze ili je istina, kaze valjda je isao u servis i tako su mu oni rekli.
 
Moj ujak je kupio Audi A6 nov 2002god i kad je stigo snjim u SR njemu se upalila lampica i on je otiso u Beograd u Audi servis i oni mu tamo rekli isto to. Ne verujem da te slagao taj francuz sem ako nije lazov.
 

Radno vozilo.
Golf 1 1.6 dizel koji još malo pa gotov. Taj će biti za po njive, dovesti dijelove, gume i tako šta god treba.


A ovo malo za glupiranje. :osmeh:
 
Sinoc sam je kupio i nisam mogo da je slikam jer je vec bilo 22h . Dao sam kaparu i uzo saobracajnu , da bi je stavio na moje ime , a bozezdravlja u Subotu cu ici po nju. Kupio sam je privatno od svajcarca. Meni prodao Hondu , a on i zena kupili po jednu Daciu novu.
 
Evo i fotografija mog auta. Sinos smo bili po njega i bas sam odusevljen. Haubu sam otvorio tek kad sam stigo kuci , moja zena se cudi sto sam kupio auto a nisam ni pod haubu zavirio , takodje nisam pitao da li ima klimu itd. Medjutim sve je ok , oma cak i zasebno grejanje za levu i desnu stranu , senzor za brisaci , tempomat ( josuvek ne znam kako se koristi , ali uz vasu pomoc naucicu) , rezesvne gume i sve 8 felne aulu. , diskovi svi 4 zamenjeni pred tehnicki.

24nqrk4.jpg
2eyhuur.jpg
 
Nazad
Vrh