Kada niste u traktoru, vozite

Ovo je auto od moje zene.


2n07lg6.jpg
dxu1e.jpg
 
1.8 benzin . Ja sam zeleo da ona kupi dizel iako je bio malo skuplji. Ali zena brckala po internetu i dosla je do podatka da dizel nisu bas najbolji. Tako da smo kupili ovaj, i evo za godinuipo prosla je snjim vise od 30 000km i bas smo odusevljeni .

Jedina mana je velika nereglednost prilikom parkiranja.
 
Veruj mi da za godinu ipo dana , mozda sam samo 100km vozio snjim.Stvarno ne znam koliko trosi.
Dobra strana ovog auta je to sto ima veliki prtljaznik i zadnja klupa se lepo i brzo pakuje .



24e249j.jpg
vg5y83.jpg
2a9whh5.jpg
 
Kad se ovako spakuje zadnje klupa . Onda gepek moze posluziti kao bracni krevet za dvoje kineza.
 
Ma ovo je prava konfornost . Ja kad putujem SR-CH i obrnuto , spavam na vozacko mesto. Mogu ti reci da nema nista gore od toga.
 
Imam jedno pitanje za poznavaoce mehanike na automobilima.
Danas mi jedan drugar popravljao auto Seat Cordoba . Na desnom kardanu (duzi kardan) ima jedan cilindar koji je oblozen gumom , a spoj izmedju tog silindra i kardana je preko dve ili 3 gumene tacke. Kod mene te tacke su se pojele i taj cilindar se pomerio sa njegovog prvobitnog mesta ( nalazio se tacno pored menjaca, a ja sam ga zateko blizu tocka). Posto nismo umeli da ga vratimo na svoje prvobitno mesto , mi smo ga jedva nekako isekli brusalicom i bacili. Da li je taj cilindar jako bitan ili nije , i sta ja sad da radim?
 
jel misliš na ovo okruglo

013-5.jpg


ako ti ne ode poluosovina nikom nista, to je kao neka preventiva (zaštita) ako se polusovina raspadne da ne razbije karter.
 
Najzad da i ja parkiram moj auto i prikolicu na suvo. Dve godine odkad trazim ovako nesto , ali sam uspeo da nadjem.



 
Nazad
Vrh