Kada niste u traktoru, vozite

Ako tako gledamo i ja sam na ženinom autu izgubio za 3 godine 6000 eura, hyndai i30 2008 plaćen 14000, sad jedva 8000 moze da se izvuce.
 
Ja znam jedno,a to je.
Da sada kupujem auto,bio bi neki do 1200cm3,eventualno do 1400cm3 i sa nekih 60~70ks,sa sto vise opreme i benzinskim motorom.
Posle bi ugradio plin i bog da me vidi...ti pasati,bmw-i,golfovi,koje kakva ludila sa 2000 i vise hiljada cm3...to mi u zivotu vise ne treba.
 
Ja imam audi 80 cc 1.8 benzin automatik iz 1985 g. Drugi sam vlasnik od 1996, na njemu jos prva farba nema ni trunke korozije posto je limarija pocinkovana. Motor suv kao barut, Ne mogu da dobijem za njega nista a ne bih ga da ni za cega.
 
Imam ja i golf3 1996god 1.4CL benzin+plin to sam kupio 2009-te za 3300e a sad ako bi prodavao dobio bi max 2200e po oglasima sam upoređivao. Tako da i wolksvagen gubi cenu zajedno sa ostalima.
 
stanje je takvo da se nikad ne bi složili oko vozila, jer "o ukusima se ne raspravlja" :osmeh: Ja sam vlasnik Citroena Saxo, 2002.god. 1124cm3, 44kw. Placen pre dve godine 2200 eura, sad mogu dobiti 1800-1900 glatko... Troši šest litara u proseku bezolovnog. Naspem za ´iljadarku i odem do ns, vozam se po gradu i vratim do rume... meni prija, a i mom džepu.. :osmeh: samo da ne idem sa ludim taksistima! :sjasi: Svako tera šta prija njemu i njegovom džepu...

evo i slike
icon_biggrin.gif


attachment.php
 
Moja parola je nikad novo a uvek povoljno.
I uvek neispravno

---------- Poruka napisana u 23:08 ---------- Prethodna poruka je at 22:54 ----------

Citroen BX 1.9d, Minimoris 1300, Seat toledo 2000 GLS spotr,jugo 45 , Citroen xantija 1.9 td interkuler , ford eskort 1,6d ,jugo 55,Skoda fabija 1.9 sdi pa jos jedan jugo 55 , golf 1 18 gti , mercedes MB 100 2.4d
Od toga sam zadrzao Skodu jer sam 1 vlasnik i Mercedesa jer je odlican i odlican radni auto.

---------- Poruka napisana u 23:13 ---------- Prethodna poruka je at 23:08 ----------

Forda sam zadrzao samo 3 sata . Ovo su samo moja vozila ne i porodicna , u ocevim bi pisalo Citroen , Citroen ,Citroen, Citroen , Citroen.
E zaboravio sam Imam opet Citroena Xantiju 19 td Interkuler dao mi otac , neracunam ga jer je stranac
 
Rale nemora da znači, u mom slučaju do sada nisam pogrešio. Novo kada kupiš za par godina izgubiš pola, inače pošto sam završio polj. radove za ovu godinu trenutno vozim Golf 5 2008 god.
 
Ja znam jedno,a to je.
Da sada kupujem auto,bio bi neki do 1200cm3,eventualno do 1400cm3 i sa nekih 60~70ks,sa sto vise opreme i benzinskim motorom.
Posle bi ugradio plin i bog da me vidi...ti pasati,bmw-i,golfovi,koje kakva ludila sa 2000 i vise hiljada cm3...to mi u zivotu vise ne treba.
Upravo tako. Moj auto je Astra H 1.4 90ks benzin+plin. Oprema enjoy+jos kojesta(park senzori, aut klima)+easytronic (tiptronik) menjac. Do 150-160km/h ide odlicno, nakon te brzine se muci sa ubrzanjem. Za mene sasvim zadovoljavajuce i vise nego sto mi treba...
 
Ja sam uvek vozio automobile sa velikom kubikažom, najmanji je bio 1.8 a najviše 5.4 ccm. Volim da menjam aute, to mi je zadovoljstvo i to posebno dzipove, a kod mene u porodici svak ima svoj auto, otac, majka, zena, brat, ja, svi smo nezavisni. A ćale je prvi auto kupio 71. bubu i od tada na svakih 5-6 godina kupuje nov auto.
 
Ja sam uvek vozio automobile sa velikom kubikažom, najmanji je bio 1.8 a najviše 5.4 ccm. Volim da menjam aute, to mi je zadovoljstvo i to posebno dzipove, a kod mene u porodici svak ima svoj auto, otac, majka, zena, brat, ja, svi smo nezavisni. A ćale je prvi auto kupio 71. bubu i od tada na svakih 5-6 godina kupuje nov auto.

Šta si vozio od 5,4 litra?
 
Nazad
Vrh