Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

put oko sveta je 40000 km
po tome ispadne da je to uradio 50 puta
2000000km ako podelimo sa godinama starosti ispadne 64000km godisnje a dnevno 175km
nikola ti si car puteva :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Lično sam video Golfa I koji je prešao 1 000 000 km, kupili su ga novog, prvo ga je vozio samo otac, a sada ga cepa i sin, ali nzm gde možeš da ga cepaš svaki dan 175 km ? :sta:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Dovoljno je da imas radno mesto i da putujes skoro 80km u jednom pravcu svaki dan sto nije nista cudno ako je posao dobro placen...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

i
Matić je napisao(la):
Jesi ti sa njim išao na put oko sveta kada je toliko prešao? :cao:
pa nisam ja ali deda mi je bio u svajcarskoj 21 god i dolazio je svaki mesec kuci.... i bio je sa jim taksista 5 godine.... pa ti vidi sad..
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Yugo in masinica ipo 2oo6 bez zeze samo kulisna 5oo kinti,teram samo na plin zadnji 3ooookm,yugo je ekstra za nas siromahe.....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

2ciiqea.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ovakav sam ja imao. 1.6 16v 115 ks. Sestostepeni menjac. Zmijica. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1300146465[/time]
_________________________________________________
@jo-jo Opasno mu dobro stoji bela boja. Svaka cast na izboru. :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Sta da ti kazem . Ne kradu samo kod nas bicikle . Kradu se i ovde u CH i to uveliko. E sad ponekad ukradu samo tockove , guvernal ili celu biciklu. Najzesce je kad ukradu celu biciklu , a prednji tocak ostave , jer je bicikla bila vezana upravo za taj tocak. :haha:
 
4c7669e0.jpg


2004, 1.8 , benzinac 125 KS. BTW da li je netko probao otvoriti prethodne stranice u ovoj temi , ja mogu otvoriti samo prvu i dok na sve ostale dobivam poruku "forbiden 403"
 
put oko sveta je 40000 km
po tome ispadne da je to uradio 50 puta
2000000km ako podelimo sa godinama starosti ispadne 64000km godisnje a dnevno 175km
nikola ti si car puteva :ppozdrav:
Moguce je ako ga vozio taxista ,licno poznajem coveka koji je taksirao sa dzetom 2 i obrnuo 2 miliona... 2 generalne i dvaput karike izmedju generalki i jos uvek je u selu i vozi se...
 
Nazad
Vrh